Metal Gear Hideout

 20.1.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: MGS: Ground Zeroes [ seznam kategorií ]


|1 2 3 4 5 [6] 

MGSV: Rozhovor s Kojimou

411.jpgGeoff Keighley, z herního serveru GT.com, dostal možnost popovídat si s Kojimou o nově oznámeném MGSV. Rozhovor je velmi obsáhlý a zodpovězených byla spousta zajímavých otázek, proto to určitě stojí za shlédnutí. Kojima v něm například potvrdil, že David Hayter se jako hlas Big Bosse už opravdu nevrátí (kdo ho nahradil nechtěl prozradit) nebo že i když Ground Zeroes a The Phantom Pain dávají dohromady MGSV, jde o dva rozdílné produkty. Jak je Konami bude distributovat ještě není zcela jasné, je ale docela možné, že si obě hry budeme muset koupit zvlášť.

Rozhovor na GT.com

Redaktor (solid__snake)

Datum: 29.03.2013


Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

410.jpgJak Kojima slíbil, tak se taky stalo a na GDC se ukázal s novým trailerem na Ground Zeroes. Podle očekávání Phantom Pain i Ground Zeroes byla jedna a tatáž hra. Teď už s jednotným názvem - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, s tím že by měl vyjít na PS3 a Xbox 360. Trailer byl naprosto úžasný a vše nasvědčuje tomu, že se nový díl bude odehrávat 9 let po událostech v Peace Walkeru, což by mělo být někdy kolem roku 1983. V traileru se objevili i nějací staří známí, ale jen nerad bych vám kazil překvapení. Následovala i gameplay ukázka ze stejné pasáže, kterou jsme viděli v prvním Phantom Pain traileru, tedy útěk z nemocnice. Jakmile budou videa k dispozici, očekávejte je na našich stránkách.

EDIT: Trailer
Gameplay

Redaktor (solid__snake)

Datum: 27.03.2013


Ground Zeroes se objeví na GDC

402.jpgNa Game Developers Conference, která se koná na konci března v San Franciscu, se objeví i Hideo Kojima se svým FOX enginem. Konkrétně to bude nejspíš hratelná ukázka nové MGS hry - Ground Zeroes, o které jsme už nějaký ten pátek neslyšeli, pokud nepočítáme podezřele podobný The Phantom Pain.

Zdroj: Joystiq

Redaktor (solid__snake)

Datum: 14.02.2013


|1 2 3 4 5 [6] 


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 24261 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout