Metal Gear Hideout

 20.1.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: MGS: Ground Zeroes [ seznam kategorií ]


|1 2 3 4 [5] 6  |

Ground Zeroes - nové info

422.jpgVybraní herní redaktoři, mezi nimiž byli i ti z Game Trailers, včera měli možnost shlédnout první, kompletně hratelnou pasáž z chystaného Metal Gearu. Jednalo se o stejné "demo", které ukázali při oznámení Ground Zeroes s tím rozdílem, že hratelná pasáž byla mnohem delší. V jejich videu na GT.com, sice moc nových informací nepadlo, přesto něco za zmínku stojí (pokračování uvnitř novinky). Čti dál

Redaktor (solid__snake)

Datum: 06.09.2013


Kojima potvrzuje MGO + další novinky

417.jpgVčera jsme sice viděli nový trailer, ale to neznamená, že je všem novinkách konec. Kojima dnes potvrdil spoustu dalších informací v různých rozhovorech. Zopakoval to, co jsme věděli (či spíš nevěděli) už nějaký čas - stále se ještě rozhodnují, jak budou GZ a MGSV distribuovat, což opět víceméně potvrzuje, že se nejspíš na jednom disku neobjeví. Úžasná grafika, kterou jsme mohli vidět v traileru se v budoucnu ještě zlepší (pouze na next genu samozřejmě), usilují navíc i o to, aby hra běžela stále na 60 framů, pokud to bude možné. Dále přiblížil svou vizi otevřeného světa, který umožní hráčům prožít si MGSV po svém. Nejzajímavější informací ale nakonec bylo nečekané potvrzení Metal Gear Onlinu, který zatím v sérii nechyběl od MGS3:S. Na multiplayeru spolupracují s nově otevřeným Kojima Productions studiem v LA.

Zdroj: VG247 - rozhovor s Kojimou
EDIT: Kompletní rozhovor

Redaktor (solid__snake)

Datum: 13.06.2013


MGSV - nový trailer

416.jpgNový trailer na očekavaný Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, se objevil hned ze startu E3, a to na konferenci Microsoftu. Představil nové i staronové postavy, gameplay ve zdálnlivě úplně otevřeném světě a nádhernou grafiku. Poslechnout si také můžete Kiefera Sutherlanda v roli Bog Bosse. Škoda dalších slov, podívejte se sami. Kojima také potvrdil, že MGSV se objeví na XBonu (a s největší pravděpodobností i na PS4).
E3 trailer

UPDATE: Kojima Productions vypustili o 3 minuty prodloužený trailer, ve skvělé kvalitě. Doporučuji!!
Prodloužený E3 trailer
THX 2 PYTHON

Redaktor (solid__snake)

Datum: 10.06.2013


Kiefer Sutherland jako hlas Big Bosse

415.jpgNad tím, kdo bude namlouvat Snaka v novém MGS, se již delší dobu spekulovalo. Dnes jsme se konečně dočkali potvrzení v průběhu online Konami konference. Sám Kojima si do role vybral, všem určitě dobře známého, Kiefera Sutherlanda. Nic dalšího ohledně MGS na akci oznámeno nebylo, nezbývá než čekat na samotné E3.

KONAMI pre-E3 show (MGS začíná v čase 15:20)
EDIT: bližší informace v GTTV rozhovoru

Redaktor (solid__snake)

Datum: 06.06.2013


Hayter je zpět!

412.jpgUrčitě jste zaregistrovali, že v příštím díle měl nahradit Davida Haytera někdo nový v roli Bog Bosse. Poté, co tuto skutečnost Kojima v jednom z interview opravdu potvrdil, se mezi fanoušky po celém světě strhla obrovská diskuze a proti tomuto oznámení vznikly desítky petic, podpořené tisícovkami podpisů. Kojima včera zareagoval s novým oznámením. Uznal, že vzhledem k jeho popularitě to bylo nejspíš chybné rozhodnutí a osobně Haytera kontaktoval, aby s ním projednal další okolnosti. Fanoušci konečně můžou jásat, protože Hideo na svém twitteru dnes zveřejnil, že Hayter nebude namlouvat jen Big Bosse a ostatní Snaky, ale úplně všechny postavy, které v novém díle objeví, včetně ženských charakterů! Vše je tedy opět jak má být, protože čím víc Haytera, tím víc to je MGS.

Zdroj: tn.cz

UPDATE: Aprííííl :P

Redaktor (solid__snake)

Datum: 01.04.2013


|1 2 3 4 [5] 6  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 24261 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout