Metal Gear Hideout

 20.1.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: MGS: Ground Zeroes [ seznam kategorií ]


|1 2 [3] 4 5 6  |

Ground Zeroes: Rozhovor + záběry z PS4 verze

433.jpgPokud se už nemůžete dočkat ochutnávky nejnovějšího MGS, snad vám čekání zkrátí dnešní video, kde se můžete podívat na nové záběry z PS4 verze a hlavně rozhovor s Hideem Kojimou a Yojim Shinkawou. MGSV: Ground Zeroes u nás vychází už 21. března.

Rozhovor na YT
thx 2 Pianist

Redaktor (solid__snake)

Datum: 05.03.2014


Ground Zeroes - shrnutí nových informací za únor

432.jpgV posledních týdnech se toho kolem Ground Zeroes hodně událo, takže si zkusme zrekapitulovat ty nejdůležitější informace.
Jelikož hra vychází už příští měsíc, určitě vás bude zajímat, která verze vypadá nejlépe. Odpověď na tuto otázku vám pomůže rozluštit toto video (ke stažení zde). PS4 verze se zatím jeví jako nejlepší volba, protože narozdíl od XO verze jede v 1080p. Další dobrou zprávou je, že z původních 40 Euro, byly next gen verze slevněny na 30 a pokud si navíc hru předobjednáte, získáte bonusy v podobobě posil a různého vybavení do MGSV:TTP.
Konami také dnes poprvé ukázalo japonský boxart, který půjde vyměnit za ten původní.
No a na závěr si můžete poslechnout nejnovější interview s panem Kojimou, ve kterém se zabývá hlavně budoucností, protože hlavním tématem diskuze je MGSV: The Phantom Pain, kterému GZ slouží jako prolog.

Zdroje: Gameinformer, Konzolista

Redaktor (solid__snake)

Datum: 26.02.2014


MGSV: GZ - nové screeny a informace

431.jpgDatum vydání se blíží, tak se není čemu divit, že se brzy začnou objevovat nové informace. V příštím čísle GameInformeru se např. můžeme tešit na rozsáhlý článek nejen o GZ, ale i TPP, přičemž některé informace vyplouvají na povrch už teď. Ta nejzajímavější o herní době. Podle všeho je Ground Zeroes opravdu velmi krátká hra, protože redaktoři GI ji dohráli ani ne za 2 hodiny (bez vedlejších misí). Pokud to za tu cenu stojí, musíte zvážit sami.
Objevily se také nové obrázky, mezi nimi i artwork od Yojiho Shinkawy.

Preview nového GI
Obrázky

Redaktor (solid__snake)

Datum: 05.02.2014


GZ - exkluzivní obsah pro Xbox + datum vydání

429.jpgUž dřive Kojima na Twitteru prozradil, že i Xbox se dočká svého exkluzivního obsahu, který byl dnes konečně odhalen. Jedná se o bonusovou misi s názvem Jamais Vu, ve které budete hrát za Raidena, jak ho známe z rubačky Metal Gear Rising. Kromě toho bylo zároveň oznámeno datum vydání, které je stanoveno na 18. března pro Ameriku a 20. března pro Evropu.

Jamais Vu trailer

Redaktor (solid__snake)

Datum: 10.12.2013


"Deja Vu" - GZ exklusivní obsah pro PS4

428.jpgKojima už nějakou dobu lákal na dnešní PS4 luanch party, kde mělo proběhnout jeho šokující odhalení a k němu nový trailer, týkající se PS4 exkluzivního obsahu. Ukázalo se, že to tak horké nakonec nebude, ale nové info to pořád je - vlastníci Sony konzolí (PS3 a 4) si budou moci zahrát za klasického Snaka z MGS1 v nové misi. Tento exkluzivní obsah dostal název "Deja Vu". Zmiňovaný trailer předvedl, jak bude MGS1 skin vypadat v akci, nicméně kromě toho, nic nového neukázal.

Trailer
EDIT: Trailer 2

Redaktor (solid__snake)

Datum: 15.11.2013


|1 2 [3] 4 5 6  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 24261 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout