Metal Gear Hideout

 20.1.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: MGS: Rising [ seznam kategorií ]


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

Metal Gear Rising na Steamu

430.jpgPokud jste ještě z nějakého důvodu nehráli skvělý akční Metal Gear spin-off s Raidenem v hlavní roli, či nevlastníte žádnou konzoli, připomínám, že minulý týden Metal Gear Rising vyšel konečně i na steamu za slušných 20€.

Odkaz na Steam

Redaktor (solid__snake)

Datum: 13.01.2014


MGR - Blade Wolf DLC trailer

414.jpgDLC, kde si budeme moci zahrát za Blade Wolfa, už dnes vyšlo v Japonsku. My si sice budeme muset počkat až do příštího týdne, ale čas si zatím můžete zkrátit prvním trailerem. Ten prozradil hodně o tom, kde se bude děj odehrávat, a jakým stylem se bude Wolf hrát. Potvrzeny jsou v něm i VR mise a nová postava, která bude sloužit jako jeden z bossů.

DLC trailer

Redaktor (solid__snake)

Datum: 09.05.2013


MGR - Jetstream DLC trailer

413.jpgOčekáváné DLC do Risingu, kde je hlavním hrdinou fanoušky velmi oblíbený Samuel Rodriguez, známý jako Jetstream Sam, dnes vyšlo v Japonsku. Při této příležitosti Konami vydalo gameplay trailer, kde je konečně viděn v akci. Sam se od Raidena liší nejen svými komby, ale i celkovým stylem boje a navíc umí double jump, air dash a taunty, což by mělo potěšit všechny fanoušky klasických H&S jako třeba DMC. DLC by mělo nabídnout jednu misi, podle tvůrců něco kolem dvou hodin dlouhou, spoustu bossů a několik VR misí specielně pro Sama. V Evropě bychom se měli dočkat snad v příštím PSN Store updatu, který bývá většinou ve středu nebo ve čtvrtek. No a příští DLC, kde budeme hrát za Wolfa, by mělo vyjít na začátku května.
EDIT: DLC je už ke stažení i na českém storu za 270 Kč a má kolem 2,5 GB.

DLC trailer

Redaktor (solid__snake)

Datum: 09.04.2013


MGR - DLC trailer

408.jpgJak už jsem před nedávnem psal, první z chystaných DLC balíčků je sada třiceti VR misí, mezi které patří například pěstní souboje, či ovládání oblíbeného Dwarf Gekka, kterého jsme si mohli vyzkoušet už v příběhové kampani, bohužel jen na krátkou chvíli. Dalších velkým lákadlem je meč s "duší" Snaka, který tak bude Raidenovi radit v průběhu hry, dávat mu různé tipy a reagovat na jeho akce. David Hayter zatím nebyl nijak potvrzen, takže nezbývá než doufat, že meč s jeho hlasem se objeví i u nás. Datum vydání je stanoveno na začátek příštího týdne pro Ameriku a Japonsko, ti mají dokonce možnost získat DLC do konce března zadarmo. Jak to bude v Evropě, si samozřejmě budeme muset opět počkat, i když první zprávy hovořily o ceně kolem ?1.99, což je v přepočtu nějakých 60 Kč.

DLC trailer

Redaktor (solid__snake)

Datum: 08.03.2013


Kojima by rád viděl Rising 2

407.pngRising není venku ještě ani týden a Kojima v interview prozradil, že by se druhému dílu rozhodně nebránil. Spolupráce s Platinum Games ho natolik nadchla, že případné pokračování by nechal na starost opět jim. Když se k nim Rising dostal, byl prakticky nehratelný, PG z tohoto nefunkčního, i když zajímavého, konceptu dokázalo vytvořit výbornou hru a to ještě v domluveném termínu. Jako jedinou chybku vidí jejich ještě ne úplně dokonale zvládnutou technickou stránku, a podotkl, že by rád viděl Rising 2 na Fox enginu nebo nějakém novém PG enginu. Zdá se tak, že pokud nebudou prodeje prvního dílu úplně tragické (což asi nebudou), Raiden se ukáže i na konzolích příští generace.

Zdroj: Spong
thx 2 Zahi

Redaktor (solid__snake)

Datum: 23.02.2013


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 24261 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout