Metal Gear Hideout

 20.1.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Metal Gear Online [ seznam kategorií ]


|1 2 [3] 4 5  |

Metal Gear Arcade se připomíná

145.pngNedávno jsme vás informovali, že Metal Gear Arcade se s největší pravděpodobností neukáže na AOU, což je japonský veletrh hracích automatů. Jelikož hra měla vyjít už minulý rok a nestalo se tak, začalo to vypadat, že se automatu nedočkáme. Nyní to ale vypadá, že projekt přece jen není mrtev. Byla totiž aktualizována oficiální stránka, kam byl přidán rámeček na nové video, které se tam již brzy objeví. Že by nový trailer s oznámením data vydání? Snad ano, protože ty 3D brýle by mohly přinést zcela nový zážitek.

UPDATE: MGA se nakonec na AOU objevilo a to dokonce v hratelné podobě. Automat disponuje 3D obrazem, 5.1 zvukem, zaměřovací pistolí a detektorem pohybu vaší hlavy. Obrázky zde.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 18.02.2010


Kam se poděl Metal Gear Arcade?

139.pngV minulém roce byl na E3 oznámen Metal Gear Arcade - automatová verze Metal Gear Online s podporou 3D obrazu. Herní automaty s hrou se měly začít objevovat v Japonsku již minulý rok. Tak se ale nestalo a ani dnes je v hernách stále nenajdete. Co se asi stalo? Že by v Konami nakonec usoudili, že Metal Gear Arcade není vhodná investice? Nebo mají problém s již zmíněným 3D obrazem? To si netroufáme tvrdit. Dokud nebude uveřejněno oficiální prohlášení, můžeme jen hádat.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 30.01.2010


MGS4 bude obsahovat i MGO...

V nejnovějším americkém PlayStation magazínu se objevila informace, že MGO bude součástí jakéhosi MGS4 starter packu. Bude obsahovat 5 map, Team Deathmatch, Deathmatch, King of the hill a Sneaking mód. Samostatně prodejná verze pak bude mít vymožeností samozřejmě mnohem víc. Dále se říká, že Starter verze bude dokonce i stahovatelná na PS3 Store, takže MGO si možná budou moci dopřát i ti, kteří si nekoupí MGS4.

zdroj: Kotaku + thx to PYTHON ;)

Redaktor (solid__snake)

Datum: 16.12.2007


Metal Gear Online již v prvním čvrtletí?

Tak jsem si jednou jen tak projížděl internet, surfoval si a narazil jsem na IGN.com na kompletní seznam datumů vydání PS3 her. Ihned jsem si všimnul, že zatímco datum vydání MGS4 je stanoveno na druhé čvrtletí roku 2008, u Metal Gear Online je uvedeno čvrtletní první. Je možné, že redakce IGN ví více než my? Je to dost pravděpodobné, ale stejně tak se mohli redaktoři pouze splést.

IGN.com - data vydání PS3 her

Administrátor (snakeeater)

Datum: 26.11.2007


Online servery uzavřeny

Je mi to líto, ale dnešním dnem - tedy 30.10.2007 - se uzavírají servery pro Online Mod v MGS3. Servery budou znovuspuštěny až s vydáním Metal Gear Online. Svůj pláč, smutek, nadávky a sprostá osočení se nebojte svěřit našemu fóru.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 30.10.2007


|1 2 [3] 4 5  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 24261 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout