Metal Gear Hideout

 20.1.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Metal Gear Online [ seznam kategorií ]


|1 [2] 3 4 5  |

Sayonara MGO

342.jpgVčerejší den byla poslední možnost si zahrát Metal Gear Online. Mnoho hráčů tak ztěží zadrželo slzu a šlo si naposledy zastřílet s kamarády v jedné z nejlepších multiplayerovek na PS3. S MGO se rozloučilo i samotné Kojima Productios a připravilo si tak pro nás rozlučkové video. Je sice v japonštině, to ale není žádný problém, neboť k jeho porozumění nepotřebujete slova. Video můžete sledovat dále v novince. Tímto se tedy za Hideout loučím s Metal Gear Online. Bylo nám všem ctí. Odpočívej v pokoji... Čti dál

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 12.06.2012


Konec Metal Gear Online

324.jpgMetal Gear: Online tu je s námi už skoro čtyři roky. Za tu dobu si získal spoustu příznivců a i u nás bylo nahráno desítky a desítky hodin. Dnes však Konami přišlo s velmi smutnou zprávou. A to, že 12. června se vypínají všechny MGO servery. Máte tedy poslední příležitost vychutnat si online akci v MGO. Samotnému ukončení předchází 21. března uzavření MGO shopu a hlavně 24. dubna, kdy bude umožněno stažení všech rozšíření ZDARMA. Neváhejte tedy a žhavte Metal Gear: Online, dokud můžete.

Důvod ukončení bohužel není znám. Zřejmě je to kvůli uvolnění serverů pro multiplayerový mod v MGS: Peace Walker HD, ale s jistotou můžeme pouze spekulovat.

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 14.02.2012


CZ&SK MGO turnaj

282.jpgRevolver_ocelot se rozhodl uspořádat turnaj v MGO pro českou a slovenskou komunitu. Jakožto první pokus to bude něco menšího a jednoduššího pro organizaci. Turnaj se zatím nacházi ve fázi plánování s tím, že první zápasy by nejspíš odstartovaly příští víkend. Zatím to vypadá na turnaj v TDM s týmy po třech, ale vše se ještě může změnit podle zájmu. Pro bližší informace o pravidlech, později i registraci a průběhu turnaje kikněte na odkaz pod touto novinkou.

Fórum

Redaktor (solid__snake)

Datum: 23.07.2011


MGO update 1.36 - konec glitchů?

260.jpgPo vzoru Japonska se konečně dostal dlouho očekávaný update 1.36 i k nám do Evropy a ostatních regionů! A co vlastně tento update dělá? Především by si měl poradit se všemi nelegitimními hráči, kteří k cheatovaní využívali různé triky s připojením (LS, MAO). A co si budeme povídat, už bylo na čase. Kromě toho update vyladil pár maličkostí u zbraní, skillů a bugy s neviditelnými granáty.

Oficiální MGO stránka

Redaktor (solid__snake)

Datum: 08.02.2011


Metal Gear Arcade přístupný veřejnosti

229.pngPokud čtete Hideout pravidelně, pak už jistě víte, že Metal Gear Arcade - automatová verze Metal Gear Online - se stále ne a ne objevit v hernách. Zdá se, že čekání brzy nastane konec, jelikož se již začaly v Japonsku objevovat první automaty k testovacím účelům. Díky tomu tak známe o hře další detaily. MGA lze hrát z klasického pohledu třetí osoby, ale i jako FPS. Dále jsou na výběr hned dva druhy ovládání, přičemž při zvolení prvního ovládání hra snímá pohyb zbraně, která je součástí automatu, zatímco druhé ovládání snímá speciální helmu, kterou je třeba si při hraní nasadit na hlavu. Hra se tak dá ovládat pohybem rukou nebo hlavy, přičemž vše bude plně ve 3D.

Nové obrázky

Administrátor (snakeeater)

Datum: 04.08.2010


|1 [2] 3 4 5  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 24261 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout