Metal Gear Hideout

 20.1.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Kojima Productions [ seznam kategorií ]


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

Oficiálne reklamné produkty Kojima Productions dostupné v e-shope

463.jpgChcete podporiť novovzniknuté štúdio Kojima Productions ? Na oficiálnej stránke sa pred pár dňami objavila možnosť objednať si balíček reklamných predmetov s motívmi tohoto štúdia. Balíček obsahuje tričko, pohárik, nálepky a odznak s logom štúdia. Tieto predmety sú dostupné v čiernej a bielej verzii. Cena tohoto balíka je stanovená na približne 50€. Ku konečnej cene ale treba prirátať poštovné v hodnote takmer 15€.
LINK: Kojima Productions Store

Redaktor (kuki164)

Datum: 24.12.2015


Hideo Kojima zakladá nové štúdio

462.jpgDlho bez práce nezostal. Potom čo po dlhých rokoch Hideo Kojima opustil Konami, hneď na druhý deň oznámil vznik nového štúdia Kojima Productions. Zároveň Sony vydalo správu, že v spolupráci s Hideom pripravuje úplne novú značku pre konzolu PS4. Zatiaľ nieje známe o čom hra bude ani dátum vydania. Podla posledných informácií by hra mala mať časovú exkluzivitu pre konzolu od Sony a následne sa objaví aj na PC.Pre fanúšikov je určite skvelou správou že si do svojho štúdia zobral aj svojho dlhoročného priateľa Yojiho Shinkawu. V novinke sa môžete pozrieť na oznamovaie video.

LINK: Announcing a new partnership with one of the most celebrated game developers in history

Redaktor (kuki164)

Datum: 16.12.2015


MGS: Legacy Collection trailer

420.pngPři příležitosti launche nové HD kolekce, Konami vydalo i nový trailer. Legacy Collection obsahuje MG1, MG2, MGS1(DLC kód), MGS2, MGS3, MGS4, PW a dokonce i oba digitální komiksy. Kolekce sice těchto dnech vychází v Americe, o Evropě bohužel moc slov zatím nepadlo...

Trailer
thx 2 Macek

Redaktor (solid__snake)

Datum: 28.06.2013


Kojima Productions Alert #4

418.gifMožná vám uniklo, že po několika letech se na scénu opět vrátili populární KP podcasty. Ten dnešní, v pořadí už čtvrtý, je navíc velmi zajímavý, protože potvrzuje či vyvrací spoustu teorií, které vyvolal nový trailer a celkově události posledních dní. Kromě toho se také dozvíte něco o ústřední písni, která v E3 traileru zazněla. Všechny podcasty najdete v odkazu níže a nejdůležitější informace, které tam zazněly, uvnitř novinky (upozorňuji, že se tam mohou nacházet mírné spoilery).

Hideoblog
thx 2 PYTHON
Čti dál

Redaktor (solid__snake)

Datum: 21.06.2013


MGS: Ground Zeroes - nové informace

357.jpgV Eurogameru měli možnost zahrát si demo, ze stejné pasáže, kterou končil dosud jediný trailer. S tím rozdílem, že se dostali mnohem dál. Demo končí vyjednáváním o propuštění hocha z klece, se zjizveným mužem.
Kojima při této příležitosti potvrdil, že onen hoch v kleci je opravdu Chico, jedna z hlavních postav posledního MGS - Peace Walker. Taktéž se vyjádřil i k real-time střídání dne a noci, které bude, mimo jiné, měnit například pozice nepřátel a zmínil se, že přestože hráč dostane mnohem větší volnost a svět bude otevřenější, ani tento díl neunikne nahrávacím obrazovkám.
Žádné video bohužel není k dispozici, aspoň zatím.

Na svém twitteru zase napsal pár poznámek k věku Big Bosse, který na začátku traileru vypadá docela staře. To byl ale pouze následek nasvícení a naznačil tak, že Ground Zeroes bude navazovat na Peace Walker mnohem příměji, než jsme si původně mysleli, možná se bude odehrávat jen pár týdnu po událostech v této hře.

Zdroj: Eurogamer

Redaktor (solid__snake)

Datum: 10.09.2012


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 24261 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout