Metal Gear Hideout

 2.12.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Hideout [ seznam kategorií ]


|1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12  |

MEGA AKTUALIZACE WEBU!

Prott vám k novému roku nadělil tech-teaser Alternate Gearu a ani já vás neoželím. Jak jsem slíbil, tak se taky stalo - je tu mega aktualizace webu. Novinky dostaly nyní vlastní sekci, takže si můžete projíždět starší novinky i podle kategorií. To navíc znamená, že když kliknete například na obrázek kategorie této novinky, vypíší se vám všechny novinky z kategorie Hideout. Dále jsme zavedli nové sekce Historie webu, Spolupráce, kde najdete všechny informace o možné spolupráci společně s informacemi o výměně bannerů a také Staré ankety, kde si můžete prohlédnout výsledky hlasování ve starších anketách. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 31.12.2007


MGS Videonávod #3, #4 - Veselé Vánoce!

Že jsou ty Vánoce, tak jsme se rozhodli, že vám nadělíme další velkou porci MGS1 videonávodu. Třetí část zachycuje část hry od porážky Ninji až po postřelení Meryl a část čtvrtá je od postřelení Meryl po porážku Sniper Wolf a zajmutí Snaka vojáky. Tímto bych chtěl za celou redakci popřát šťastné a veselé Vánoce a krásné prožití svátků. Dnes dostanete jako dáreček povídku o Grey Foxovi a na silvestra dostanete další dáreček v podobě megaaktulizace webu.

MGS Videonávod #3 | MGS Videonávod #4

Administrátor (snakeeater)

Datum: 24.12.2007


Nové fórum je tady!

Díky Rivonovi bylo dnes spuštěno nové fórum. Běží na zbrusu nové technologii PHPBB3 a má vlastní template dělaný přímo pro Metal Gear Hideout. Update fóra proběhl bez ztráty dat, tudíž všechny příspěvky, avatary apod. samozřejmě zůstali. V budoucnu můžete očekávat i nové mody a další zlepšení.

Metal Gear Forum

Administrátor (snakeeater)

Datum: 21.12.2007


MGS Videonávod #1, #2

Sol!d_Sn@k3 již delší dobu pracuje na novém projektu Hideoutu. Jedná se o videonávod na MGS1. Oproti videonávodu na MGS2 je tento točený přes PC, takže je v docela slušné kvalitě. V následujících dnech vám budeme postupně přinášet další a další díly. Abyste si udělali představu jak budou vypadat, nabízíme pro začátek první dvě části. První je od začátku hry po porážku Ocelota a druhá od porážky Ocelota až po porážku Ninjy. Vaše reakce a názory můžete psát do fóra.

MGS Videonávod #1 | MGS Videonávod #2

Administrátor (snakeeater)

Datum: 19.12.2007


Nová sekce MGS3 - žabky

solid__snake pro vás zpracoval sekci MGS3 - žabky. Najdete zde seznam všech žabek a návod k jejich nalezení. Doporučuji postupovat podle tohoto návodu a všechny žabky najít, protože na konci hry za ně dostanete Stealth kamufláž a to se vždycky hodí.

Sekce MGS3 - žabky

Administrátor (snakeeater)

Datum: 25.11.2007


|1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23894 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout