Metal Gear Hideout

 2.12.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Hideout [ seznam kategorií ]


|1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11  ... | | »

Metal Gear dáreček pod stromeček!

124.pngŠťastné a veselé Vánoce všem! Rok se s rokem sešel a už je zase z každého rohu slyšet cinkot rolniček a z kuchyň našich maminek a manželek se hrne vůně bramborového salátu a smaženého kapra, popřípadě rybích prsů, řízku nebo jiné vánoční dobroty. My jsme na vás v redakci Hideoutu samozřejmě nezapomněli a jako vánoční dárek jsme vám naservírovali megačlánek o Metal Gear historii, který pro vás sepsal Marek Zelenka známý pod přezdívkou Leon. Za celou redakci vám přeji klidné a spokojené prožití svátků s těmi, které máte nejraději. Zda-li to bude rodina, počítač či vaše milovaná konzolka už je na vás :) Šťastné a veselé Vánoce!

Megačlánek o Metal Gear historii

Administrátor (snakeeater)

Datum: 24.12.2009


Metal Gear Store potřebuje vaši pomoc!

123.pngJak už asi z hlavní novinky víte, kvůli selhání provozovatelů našeho předchozího hostingu byl vymazán naprosto celý Metal Gear Store - největší skladiště Metal Gear dat vůbec. Jelikož se jeho zálohy poděly bůhvíkam, musíme ho nyní začít budovat od začátku. Proto se obracíme na vás, věrné Metal Gear fandy, kteří nám mohou s oživením Store pomoci. Přidat ruku k dílu může každý, kdo má na disku nějaká Metal Gear data (videa, obrázky, fonty atd.) a jsou ochotní je nahrát na náš web. Stejně tak ale můžou přidat ruku k dílu ti, co jsou ochotní Metal Gear data vyhledávat, stahovat a následně uploadovat. Věříme, že s vaší pomocí to půjde rychle a že již brzy se Store vrátí v plné parádě!

Kontakt: ICQ 321897144, e-mail admin@metalgearsolid.cz

Administrátor (snakeeater)

Datum: 19.12.2009


Následky poruchy serveru

120.jpgTakže situace je taková. Provozotelé hostingu Neomezeny-hosting.cz byli natolik neschopní při spravování serverů, že se jim podařilo vymazat veškerá data, společně se všemi jejich zálohami. Z toho důvodu je aktuální databáze navždy ztracena, stejně tak jako spousta obrázků k článkům a novinkám a co je asi nejhorší, přišli jsme o úplně celý Metal Gear Store, kde se nacházelo kolem 30GB Metal Gear dat, mezi kterými byly i soubory, které se shání opravdu velice těžko. Chyba nastala také na mé straně, když jsem se spoléhal na zálohování poskytované hostingem a nebral jsem ohled na rady nejmenovaného člověka, který byl svědkem, jak provozovatelé serverů na těchto počítačích svačí apod. Na základě všech nepříjemností, které jsem s hostingem zažil bych vám tedy důrazně doporučil vyhýbat se hostingu Neomezeny-hosting.cz, stejně tak jako dvojici Lukáši a Martinu Fendrychovi, kteří se o hosting starali. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 13.12.2009


Aktualizace MGS4 sekce

Vzhledem k novým informacím a potvrzení několika povídaček jsem malinko aktualizoval MGS4 sekci. Konkrétně se jedná o sekci Základní informace, kde jsem přidal lepší obrázek mapy a aktualizoval ovládání hry. V sekci zbraně nyní najdete popis základních vlastností zbraní, jejich hodnocení + soupis dalších zbraní, ke kterým zatím nebyly uveřejněny žádné obrázky.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 11.01.2008


MGS Videonávod #5, #6

Sol!d_Sn@k3 pro vás připravil další dva díly videonávodu na MGS1. Videonávod s pořadovým číslem #5 je od mučení Snaka až po útěk před Hindem D pomocí slanění se po lanu z vrcholku věže. Další část videonávodu #6 je od slanění se po lanu z věže až po souboj a drtivou porážku Liquida Snaka v Hind D. Věříme, že vám videonávod pomůže. Brzy očekávejte další díly!

MGS Videonávod #5 | MGS Videonávod #6

Administrátor (snakeeater)

Datum: 01.01.2008


|1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23894 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout