Metal Gear Hideout

 2.12.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Hideout [ seznam kategorií ]


|1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10  ... | | »

Drobná aktualizace webu

221.pngNa základě návrhu, který vyřknul solid__snake, jsem přidal do menu sekci "Web", která v sobě obsahuje tři podsekce - historii webu, informace o spolupráci a výsledky starších anket. Dále jsem položku "Metal Gear Store" rozdělil na položky "Downloads" a "Galerie". Co se dále týče již zmíněné historie, doplnil jsme do ní informace o smazání webu vinou poskytovatele hostingu. Jako bonus jsem pro vás vytvořil provizorní web, který prezentuje, jak vypadala předchozí verze webu, která je známá pod názvem Metal Gear Hideout v.2. Tato provizorní stránka pouze ukazuje tehdejší design, takže na ní nic nefunguje a většina textu jsou jen bláboly.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 19.07.2010


Vzkříšení Metal Gear Store

213.pngNa základě výsledků naší ankety jsme se při rekonstrukci webu primárně zaměřili na znovuspuštění Metal Gear Store. Nyní můžeme s potěšením oznámit, že Metal Gear Store je opět online! Díky za to patří rivonovi a Obodovi. Přesto však Store zatím obsahuje pouze malý zlomek původních dat, proto se budeme v následujících dnech snažit ho co nejvíce naplnit. Pokud narazíte na nějaké chybky nebo vás zkrátka napadne nějaká zajímavá inovace, nebojte se vyjádřit na našem fóru

Downloady | Galerie

Administrátor (snakeeater)

Datum: 06.07.2010


Překonání rekordu v návštěvnosti fora

142.jpgUž je tomu dlouho, co se na foru objevilo v jednu chvíli více, jak 20 lidí online. Přesto se ale kdysi trhnul rekord čítající až 43 uživatelů. Proto jsme se rozhodli, že je na čase tento již dva a půl roku starý rekord překonat. Pokud máte tuto neděli (14. února 2010) kolem osmé hodiny večerní čas, byly bychom rádi, kdybyste se na forum přihlásili a chvíli tam s námi pobyli. Věříme, že společnými silami přemůžeme i ten největší trumf.

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 09.02.2010


Metal Gear Online sekce spuštěna!

138.pngNa přání mnohých z vás jsme se konečně rozhodli přidat na web sekci Metal Gear Online. O veškerý obsah se postaral Sentiel, za což mu velice děkujeme. V sekci najdete detalní popis speciálních postav a skillů, návody na získání všech emblemů a informace o všech zbraních ve hře. Nastudování těchto materiálů by vám mělo pomoci pochopit některé zákonitosti hry a stát se tak lepším hráčem. Ještě jednou děkujeme Sentielovi za veškerou práci, kterou na sekci vynaložil.

MGO sekce | Diskuze o sekci

Administrátor (snakeeater)

Datum: 29.01.2010


Aktualizace webu

127.pngPo pádu serveru se snažíme Hideout jednak navrátit do původní podoby a jednak ho trochu obohatit, aby si každý fanda našel to své. V současné době probíhá upload souborů na Metal Gear Store a věřte, že děláme vše pro to, aby bylo spuštěno co nejdříve. Malou aktualizací je spuštění sekce MGS: Peace Walker, která tu už delší dobu chyběla. Kromě základních informací tam ale až do vydání hry nic nenajdete. Začaly práce i na sekci Metal Gear Online, kde v budoucnu najdete spoustu užitečných tipů, popisy zbraní apod.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 04.01.2010


|1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23894 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout