Metal Gear Hideout

 2.12.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Hideout [ seznam kategorií ]


|1 [2] 3 4 5 6 7 8 9  ... | | »

MGS a MPW videonávody na YouTube

266.pngNěkteří ztratili naději, mnozí zapomněli, ale určitě nikdo nevěřil, že se tomu tak jednou skutečně stane. Ano, čtete správně, videonávody na první Metal Gear Solid a Metal Gear Solid: Peace Walker se konečně dostaly i na YouTube. Už se teď nemusíte stresovat přerušeným downloadem z našeho Store a rovnou se na něj podívat. Určitě si říkáte že takových návodů je na YT spousta, ale jen tyhle videonávody jsou právě ty naše.

Metal Gear Solid - link
Metal Gear Solid: Peace Walker - link

Update: Na Store přidány k jednotlivým částem návodu odkazy na stream videa.

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 05.04.2011


Metal Gear Store opět online!

Dnes jsme dokončili upload dat na servery Hideoutu, což znamená jediné - Metal Gear Store je opět v provozu a to v plné parádě. Pro uvedení věcí na pravou míru - podařilo se nám sehnat kvalitní hosting, díky kterému nejsme nijak omezení velikostí dat. Store se tak může rozrůstat, jak jen to půjde. Co se týče budoucnosti tohoto skladiště dat, rádi bychom ho zpřístupnili také nečesky mluvícím návštěvníků, a proto se Metal Gear Store v budoucnu pravděpodobně dočká mezinárodní verze.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 02.01.2011


Hideout na novém hostingu

Díky štědrým příspěvkům našich fanoušků, jmenovitě uživatelům Saladin, kuki164 a Crash5936, jsme mohli zaplatit nový hosting a web na něj úspěšně přesunout. Doufáme, že tentokrát pominou problémy se stahováním z Metal Gear Store a že všichni návštěvníci už budou jen a jen spokojení. Samotné Store však bude spuštěno až za několik dní, jelikož upload všech dat, které dohromady čítají něco přes 20GB, nějaký ten čas potrvá. Veškeré názory na nový webhosting můžete psát do našeho fóra. Na závěr bych velice rád poděkoval všem sponzorům za jejich finanční příspěvky, protože právě díky nim Hideout přežije minimálně další rok. Vážíme si vaší přízně a doufáme, že se budete na náš web i nadále vracet rádi!

Administrátor (snakeeater)

Datum: 14.12.2010


Žádost o podporu webu

250.pngČas je neúprosný a tak se opět rok s rokem sešel a hostingová společnost mě informovala o nutnosti zaplatit webhosting na příští rok. Díky Vám, fanouškům webu a Vaší podpoře, se mi vždy podařilo hosting včas zaplatit. Letos Vás bohužel již tradičně musím požádat o další finanční pomoc, aby web mohl žít dál a odkaz Hidea Kojimy zůstal i nadále patrný ve vodách českého internetu. Částka, kterou se rozhodnete web podpořit, je čistě na Vás. Rozhodně pomůže každá koruna. Tímto bych chtěl všem případným dárcům jménem celé redakce a hlavně celé Metal Gear komunity poděkovat za případnou podporu, díky které budeme moci budovat kvalitní web i v dalším roce.

Informace o podpoře

Administrátor (snakeeater)

Datum: 20.11.2010


Aktualizace Peace Walker sekce

232.pngSol!d_Sn@k3 a rsn4ke spojili síly a zapracovali na sekci MGS: Peace Walker. V té tak nyní najdete detailní popis ovládání, dále informace o multiplayeru, mateřské základně, uniformách, dabérech a soundtracku hry. Chybějící sekce se pokusíme doplnit, co nejdříve to půjde.

Peace Walker sekce

Administrátor (snakeeater)

Datum: 25.08.2010


|1 [2] 3 4 5 6 7 8 9  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23894 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout