Metal Gear Hideout

 26.9.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Hideout [ seznam kategorií ]


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

MGS sraz

421.jpgSlavná videoherní série Metal Gear Solid už je s námi více než 25 let. Za tu dobu se jí podařilo vytvořit jedinečný svět plný pohlcujících příběhů, zajímavých postav a komplexní historie, který ovšem nejednoho potenciálního hráče nových dílů (obzvláště blížícího se pátého dílu „Metal Gear Solid V: Phantom Pain“) může svou komplikovaností odradit. Kdo má koneckonců čas zahrát si všech osm her, které v hlavní sérii dosud vyšly!? Jste takovými hráči? Těšíte se na pátý díl této slavné série, ale děsíte se, že pro vás jeho děj bude španělská vesnice? Nebo jste nějaký ten Metal Gear hráli a chcete si zopakovat, o čem to vlastně bylo?
Tak to přijďte 21. září 2013 v 18:00 do Pražského klubu Krásný Ztráty na akci „Change the Disc: Metal Gear Saga“, kde vás čeká přednáška z historie série Metal Gear Solid, soutěž o tématické ceny, promítaní trailerů a fanouškovských filmů, a mnoho dalšího! Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 18.08.2013


Přesun na nový hosting

409.pngPoslední dobou jste nám na našem fóru a Facebooku popisovali problémy s výpadky webových stránek. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli web přesunout k jinému poskytovateli. Pokud čtete tuto novinku, web již byl úspěšně přesunutý. Je možné, že na fóru budou chybět některé nejnovější příspěvky, pokud taková situace nastane, předem se omlouváme.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 20.03.2013


Vyhlášení výherce o MGS román

335.pngPoslední měsíc jste měli příležitost zasoutěžit si s námi o výtisk nedávno vydané české verze románu Metal Gear Solid podle prvního dílu této legendární videoherní série. Ačkoli jsme chtěli rozdat hned tři kusy románu těm, kteří nám zašlou nejlepší vlastní tvorbu na téma Metal Gearu, nakonec oznámíme pouze jednoho výherce. Proč? Spousta z vás si nejspíš řeklo "Stejně nikdy nic nevyhraju" a ve výsledku se soutěže zúčastnil pouze jediný soutěžící. Výherce si román ale opravdu zaslouží, protože se nám jeho tvorba velice líbí. Výhercem soutěže se tak stává David Klč s jeho úžasným coverem skladeb Life's End a Father and Son zahraným na piano z pouhého odposlechu. Výherci gratulujeme a zasíláme zaslouženou výhru! A co se vás ostatních týče - nebojte se s námi soutěžit :)

Administrátor (snakeeater)

Datum: 03.06.2012


Soutěž o Metal Gear Solid román!

330.pngVe spolupráci s nakladatelstvím Triton jsme pro vás připravili soutěž o právě vydávaný román Metal Gear Solid na motivy prvního dílu MGS od spisovatele Raymonda Bensona. Českou verzi románu od nás obdrží hned tři šťastní výherci! A v čem vlastně soutěž spočívá? Snažili jsme se vymyslet co nejspravedlivější soutěž, které by se mohl účastnit úplně každý bez nároku na nějaké konkrétní nadání. Proto jsme se rozhodli, že předmětem soutěže bude jakákoli Metal Gear tvorba. Nakreslete nám obrázek, natočte video, vyfoťte se v kostýmu Snaka nebo nám zahrajte nějakou skladbu ze soundtracku na váš oblíbený hudební nástroj, fantazii se meze nekladou! Jediným požadavkem je jasný Metal Gear motiv. Shrnutí podmínek soutěže naleznete dále v novince. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 23.04.2012


Šťastné a veselé!

318.pngJménem celé redakce vám přeji šťastné a veselé prožití vánočních svátků, rodinnou pohodu, spoustu úspěchů do nového roku a samozřejmě také SOLIDní dárečky pod stromečkem :)
Stejně jako v předchozích letech i letos o Vánocích doporučuji zahrát si fanouškovskou hru Merry Gear Solid s vánoční tématikou.

Merry Gear Solid 2: The Ghosts of Christmas Past

Administrátor (snakeeater)

Datum: 24.12.2011


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 26290 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout