Metal Gear Hideout

 26.9.2022


Informace

 • Počet novinek: 856
 • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Tvůrci [ seznam kategorií ]


[1] 2 3  |

Death Stranding - E3 2016 trailer

468.pngPo loňské absenci se Hideo Kojima vrátil na E3 pódium se slovy "I'm back!" a s sebou si vzal i trailer na nově připravovanou hru, podle všeho exkluzivní pro konzoli PS4, s Normanem Reedusem v hlavní roli. O čem hra bude můžeme jen spekulovat; důležité je, že Hideo je zpět!

E3 trailer

Redaktor (solid__snake)

Datum: 14.06.2016


Hideo Kojima bude uvedený do siene slávy AIAS

465.jpgHideo Kojima bude na budúci mesiac uvedený do siene slávy AIAS (Academy of Interactive Arts & Sciences). Akadémia AIAS sa takto rozhodla na základe jeho dlhoročnému prínosu pre videoherný priemysel. Kojima sa týmto pripojí k takým velikánom ako sú Shigero Miyamoto, Will Wright či Gabe Newell. Ceremoniál sa bude konať v Las Vegas 18. februára a cenu si prevezme z rúk jeho dlhoročného priateľa Guilerma Del Tora.
ZDROJ: tlačová správa

Redaktor (kuki164)

Datum: 15.01.2016


Hideo Kojima - portrét génia [ČLÁNEK]

447.jpgJaponsko bývá již mnoho let považováno za velmoc herního průmyslu a konzolových technologií. Pravda, co se týče vývoje her a inovativnosti žánrů začíná Západ Japoncům úspěšně šlapat na paty a v některých aspektech jej i předhonil, ale stále platí, že tempo průmyslu zaměřenému na interaktivní zábavu udávají z větší míry stále ještě Japonci. Není proto divu, že právě v Japonsku můžeme nalézt největší koncentraci talentu a kreativity na km?.

Mezi všemi jmény vyčnívá postava značně odlišná od zbytku, a to nejen svou produkcí, ale i složitou a těžko uchopitelnou personalitou. Jméno Hideo Kojima na nás v pravidelných intervalech útočí ze všech stran již od roku 1987 a s přibývajícími léty posiluje, neboť není možné přehlédnout narůstající křivku kvality jeho děl a mediální šílenství, jež vyvolává, je nesrovnatelné s tím, co většina jeho kolegů zažívá během svých běžných pracovních dní. V následujícím článku se budeme snažit proniknout až na dřeň detailů a střípek po střípku sestavit mozaiku nevšedního talentu a lidského příběhu, který nepřestává již tak dlouho udivovat.

Autor článku: Leon Čti dál

Redaktor (solid__snake)

Datum: 26.07.2015


Kojima povýšen

265.jpg"From zero to hero." Tak by se dala nazvat Kojimova celoživotní kariéra, neboť ještě před nějakými 25 lety jej nikdo neznal a dnes je již viceprezidentem samotné Konami. Ano, čtete správně, společně s Shinji Enomotou (série Pro Evolution Soccer) povýšil na tento ctihodný post. Na vývoji her, na kterých nyní Kojima pracuje, by se to údajně projevit nemělo, ale člověk nikdy neví. Každopádně to mocnému Hideo Kojimovi přejme a společně mu zasalutujme při songu Metal Gear Saga z MGS4 soundtracku.

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 31.03.2011


Microsoft sneaks into Kojima Productions

188.jpgAno, čtete správně. Microsoft skutečně navštívil studio všem známého velmistra, Hidea Kojimy což prohlásil samotný Kojima na svém Twitteru. Proč se ale návštěva pánů Uraty a Yonekury uskutečnila zrovna teď před E3? To už nám zůstalo tajemstvím. Spekuluje se především o prezentaci MGS:Rising, která již s jistotou prozradí o něco více, než ta loňská, ale je možné, že se návštěva týkala i nějakého nového multiplatformního projektu. No krom spekulací nám teď nezbývá nic jiného než doufat, že se na E3 dozvíme více.

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 02.06.2010


[1] 2 3  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

 • Rozhodně ano!
  19.21%
 • Díky znovuhratelnosti spíše ano
  29.34%
 • Spíše ne
  17.48%
 • Rozhodně ne, je to demo
  33.97%

Celkem 26292 hlasů | Staré ankety
Již jste hlasoval/a


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout