Metal Gear Hideout

 26.9.2022


Informace

 • Počet novinek: 856
 • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: MGS1 [ seznam kategorií ]


[1] 2 3  |

Kojima zvažuje další remake MGS1

419.jpgJe tomu už 15 let, co byl vydán první 3D díl Metal Gear ságy. Na letošním E3 se Hideo Kojima rozpovídal o tom, že zvažuje převedení tohoto dílu, který víceméně definoval celý žánr, do nového FOX enginu s tím, že by vývoj přenechal nějakému externímu studiu. Nebylo by to poprvé - už v roce 2004 se MGS1 dočkalo své první předělávky. Tehdy ji mělo na starost studio Silicon Knights, přičemž taktéž běželo na, v té době, nejnovějím enginu od Konami, totožném s MGS2.

Zdroj: Gamespot

EDIT: Podle Kojimy šlo o chybu při překladu, žádný MGS remake zatím v plánu není, protože mu v tom brání MGSV. Byl by ale rád, kdyby se ho možná někdy v budoucnu ujal někdo jiný.

Redaktor (solid__snake)

Datum: 25.06.2013


První Metal Gear Solid za 135,-Kč!

350.jpgPokud jste si zatím na Playstation Store nekoupili první díl Metal Gear Solid, pak zbystřete. Od zířka bude totiž Metal Gear Solid dostupný v rámci velkých letních slev za symbolických 135,-Kč. Tak neváhejte a zavzpomínejte společně s námi na díl, který je mnohými fandy považován za nejlepší!

Zdroj: Konzolista.cz

Administrátor (snakeeater)

Datum: 07.08.2012


MGS román za pouhých 125,-Kč!

328.pngDetailní informace o vydání MGS románu, na kterém se podílela naše redakce, jsou konečně tu a věřte, že to jsou opravdu skvělé zprávy! Román vyjde 24.4. jako příloha časopisu Pevnost Plus č. 5/2012, a to za pouhých 125,-Kč! Ano, čtete správně, za pouhých 125,-Kč dostanete knihu i časopis. Zhruba měsíc bude možné knihu pořídit pouze s tímto časopisem. Po měsíci bude možné knihu zakoupit v knihkupectvích či v e-shopu samotného vydavatelství Triton, avšak za vyšší, prozatím nestanovenou cenu. Využijte tedy příležitosti a kupte si román s Pevností za tuto úžasnou cenu. Podpoříte tím možné vydání pokračování románu.
Taktéž připomínáme, že se na našem webu bude konat soutěž, ve které bude možné román vyhrát. Oznámení o jejím zahájení můžete čekat na konci měsíce dubna.
UPDATE: Zkraťte si čekání krátkou ochutnávkou.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 20.03.2012


Vydání české verze MGS románu

320.pngNedávno jsme vás informovali o tom, že redakce našeho webu se podílí na korekci české verze Metal Gear Solid románu od spisovatele Raymonda Bensona, který zachycuje události prvního MGS. Korekce byla před pár dny dokončena a my tak pro vás máme nové informace. Osobně jsem měl pochyby o kvalitách knihy, ale po jejím přečtení musím uznat, že román rozhodně stojí za přečtení a každý Metal Gear fanda by ho měl mít ve své sbírce. A kdy že si ho do své sbírky budeme moci zakoupit? Již v dubnu tohoto roku a pozor - román vyjde nejen v Česku, ale také na Slovensku. Obal knihy, který můžete vidět v obrázku novinky, vytvořil fanda s přezdívkou Nikkarin. Je skvělé, že nakladatelství Triton při přípravě knihy takto spolupracovalo s fanoušky hry. Děkujeme!
A na závěr malá perlička. V případě, že se bude kniha dobře prodávat, dočkáme se i české verze románu na motivy MGS2!

Administrátor (snakeeater)

Datum: 16.01.2012


MGS román již brzy v Česku

291.pngV roce 2008 vzešel z pera spisovatele Raymona Bensona román na motivy prvního dílu Metal Gear Solid. Anglicky nemluvící čeští fandové si však mohli pouze povzdechnout, protože česká verze tehdy nevyšla a ani nebyla v plánu. Všichni, kteří si román z tohoto důvodu nemohli přečíst, mohou nyní zajásat! Nakladatelství Tritton totiž na začátku příštího roku vydá kompletní českou verzi románu! Máte-li obavy, že z důvodu špatného překladu budete číst o "pevném hadovi, který bojuje s kovovým náčiním", pak vás můžeme uklidnit, jelikož se osobně postaráme o korekci a zajistíme tak, že vše bude přeloženo správně a pojmy jako Metal Gear či FOXHOUND zůstanou nepřeloženy. První výtisky knihy budou poskytnuty naší redakci, můžete se tedy těšit na soutěž, ve které budete moci román vyhrát!

Administrátor (snakeeater)

Datum: 02.09.2011


[1] 2 3  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

 • Rozhodně ano!
  19.21%
 • Díky znovuhratelnosti spíše ano
  29.34%
 • Spíše ne
  17.48%
 • Rozhodně ne, je to demo
  33.97%

Celkem 26292 hlasů | Staré ankety
Již jste hlasoval/a


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout