Metal Gear Hideout

 27.1.2020


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Ostatní [ seznam kategorií ]


|1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13  |

Snake a The Boss v novém Monster Hunteru

240.jpgVypadá to, že Capcom bude i nadále spolupracovat s Konami. Poté, co se v Peace Walkeru objevila minihra s těmi nejznámějšími monstry z Monster Hunteru, oplatí Capcom službu tím, že v novém Monster Hunteru 3rd si budeme moci zahrát za Naked Snaka a The Boss z MGS3.

Zdroj: Vgchartz

Redaktor (solid__snake)

Datum: 18.09.2010


Metal Gear na Tokyo Game Show 2010

234.gifOd 16. do 19. září bude v japonském Tokiu probíhat veleznámá herní konference Tokyo Game Show, kterou s nadšením očekávají hráči z celého světa. Zastupitelé Konami dnes uveřejnili seznam her, které budou na TGS prezentovány a nechybí mezi nimi ani Metal Gear tituly. Samozřejmostí je MGS: Rising, který snad ukáže další nový trailer, protože na GamesComu nebylo ukázáno vůbec nic. Překvapivě se však na TGS ukáže i MGS: Peace Walker, u kterého budou pravděpodobně představeny nové DLC balíčky. O všech novinkách z TGS vás budeme průběžně informovat.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 01.09.2010


Spousta Metal Gear informací

mg_info.pngHideo Kojima při natáčení podcastu Hidechannel Radio prozradil několik vskutku zajímavých informací. Nejzajímavější asi je, že se chystá nové Drama CD po vzoru toho, které vyšlo po prvním MGS. Bude se jmenovat "Peace and Kazuhira's Blues." a bude se jednat o 50-minutový audiopříběh Big Bosse a Millera. CD bude navíc obsahovat dva nové songy a další bonusové písně společně s hudbou, která se neobjevila na oficiálním soundtracku. Drama CD vyjde v Japonsku 22.9. za cenu 2,940 jenů, což dělá při aktuálním kurzu asi 670,-Kč. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 15.10.2010


Merry Gear Solid 3: The Dead of Winter

227.pngPokud se zajímáte o Metal Gear fantvorbu nebo pravidelně čtete náš web, pak jste už určitě zaslechli o fanouškovském projektu Arthura Lee jménem Merry Gear Solid. Jedná se o sérii videoher, přičemž první díl byl spíše takovou minihrou a díl druhý již plnohodnou hrou. Zatímco tyto první dva díly byly ve 2D ve stylu starších dílů Metal Gear série, nově oznámený díl třetí bude kompletně ve 3D! Kromě prvního, velice povedeného teaseru, však nebyly uveřejněny žádné bližší informace.

Oficiální teaser

Administrátor (snakeeater)

Datum: 02.08.2010


Carpenter dal Kojimovi požehnání

210.pngJste-li fanoušky Metal Gear série, pak je vám pravděpodobně známo, že Hideo Kojima si inspiraci pro Solida Snaka vzal v postavě, kterou vytvořil John Carpenter pro svůj film Escape From New York a jeho pokračování Escape From L.A. Pokud jste snímky viděli, pak určitě víte, že Snake Plissken - jak se postava jmenuje - je Solidovi a obzvláště Big Bossovi více než podobná. Z toho důvodu někteří dokonce osočují Kojimu, že Snaka sprostě okopíroval. Dnes je ale oficiálně známo, že tomu tak není. John Carpenter se totiž vyjádřil, že před vznikem prvního MGS ho Kojima požádal o svolení inspirovat se jeho postavou. Carpenter souhlasil a Kojima tak může mít čisté svědomí. Sice měl o svolení požádat o 10 let dříve, když pracoval na prvním Metal Gearu, ale i tak je od něj hezké, že se takto slušně zeptal. Nakonec bych se s vámi rád podělil o úplně první trailer na Escape From New York. THX 2 Kachlo

Administrátor (snakeeater)

Datum: 23.06.2010


|1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 18396 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout