Metal Gear Hideout

 26.9.2022


Informace

 • Počet novinek: 856
 • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Ostatní [ seznam kategorií ]


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

Shadow Moses získava významnú posilu

467.jpgVčera sme sa dozvedeli veľmi potešujúcu správu. K tímu, ktorý pracuje na Shadow Moses sa pripojila hudobná skladateľka a producentka Rika Muranaka. Nič vám toto meno nevraví ? Je to dlhoročná autorka piesní k Metal Gear série. Napísala skladby ako Snake Eater, The best is yet to come a Can't Say Goodbye to Yesterday. Tešíme sa čo nám v pripravovanom remaku ukáže.

Redaktor (kuki164)

Datum: 21.01.2016


Fanúšik pripravuje remake Metal Gear Solid

466.jpgPre všetkých fanúšikov Metal Gear Solid je tu skvelá správa. Fanúšik Airam Hernandez, ktorý je veľký obdivovateľ série pripravuje remake MGS1, hra ponesie názov Shadow Moses. Hra je postavená na technológii Unreal Engine 4 a vyzerá v skutku nádherne a nemusí sa hanbiť ani pri porovnaní so súčasnou AAA tvorbou. Dobrou správou je, že hra bude obsahovať plnohodnotný dabing (krátka ukážka). Musíme len dúfať aby Konami tento projekt kvôli právam nezrušilo. Obrázky si môžete pozrieť ďalej v novinke. A to najlepšie na záver, za 2 dni nás čaká prvý trailer. Tak sledujte pozorne náš web aby vám nič neuniklo.

Update: Zmíněný trailer můžete sledovat zde Čti dál

Redaktor (kuki164)

Datum: 15.01.2016


Fanouškovský komiks Metal Gear Solid: Ghosts

435.jpgFanoušek Metal Gear série James Israelson se rozhodl vzdát hold svým oblíbeným videohrám a dal se do práce na komiksu Metal Gear Solid: Ghosts. Autorem nádherných komiksových kreseb je Bagus Hutomo, jehož styl připomíná tvorbu Ashleyho Wooda, který nakreslil MGS komiksy a cutscény v MGS: Portable Ops a MGS: Peace Walker. Jak komiks vypadá a o čem vlastně je se dozvíte dále v novince.

UPDATE: Podpořte projekt na Indiegogo. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 10.05.2014


Trailer na The Phantom Pain

366.jpgNení co dodávat... O co jde se můžeme jen dohadovat. Je Phantom Pain jen dalším z Kojimových vtípků, trailer na Ground Zeroes, podle některých dokonce MGS5, či něco úplně nového? Shlédněte trailer a obrázek si udělejte sami.

Trailer

Redaktor (solid__snake)

Datum: 08.12.2012


Snake v PlayStation All-Stars Battle Royale

332.pngDávat dohromady hned několik populárních postav přináší téměř vždy skvělé výsledky, důkazem čehož je například videoherní série Super Smash Bros. na Nintendo nebo komiksový tým superhrdinů The Avengers, který vznikl již v 60. letech. Sony chtěla využít tohoto trendu a představila hru Playstation Move Heroes, která však mnoho úspěchu nesklidila. Proto nyní Sony přichází s novou hrou s názvem PlayStation All-Stars Battle Royale, což je bojovka na styl Super Smash Bros. s těmi nejvýraznějšími postavami, které se objevily na konzolích Playstation. Po boku Nathana Draka, Kratose nebo Sly Coopera tak samozřejmě nemůže chybět ani Snake, který se ve hře taktéž objeví. Zatím není jisté, zda-li to bude Solid Snake či Big Boss, na bližší informace si musíme teprve počkat. Představení hry naleznete dále v novince. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 19.05.2012


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

 • Rozhodně ano!
  19.22%
 • Díky znovuhratelnosti spíše ano
  29.33%
 • Spíše ne
  17.48%
 • Rozhodně ne, je to demo
  33.97%

Celkem 26291 hlasů | Staré ankety
Již jste hlasoval/a


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout