Metal Gear Hideout

 2.12.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: [ seznam kategorií ]


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »

Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale Konami pracuje vedle MGS pachinko ještě na nové Metal Gear hře. Snaží se tak na zavedené značce rejžovat, jak se jen dá. Na spin-offu se samozřejmě pracuje bez zapojení Kojimy a z traileru můžeme usuzovat, že půjde o hru o přežití zasazenou do alternativního vesmíru. Dále v novince se můžete podívat na trailer. Zda půjde o úspěch nebo propadák se dozvíme možná už příští rok. Čti dál

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 17.08.2016


Death Stranding - E3 2016 trailer

468.pngPo loňské absenci se Hideo Kojima vrátil na E3 pódium se slovy "I'm back!" a s sebou si vzal i trailer na nově připravovanou hru, podle všeho exkluzivní pro konzoli PS4, s Normanem Reedusem v hlavní roli. O čem hra bude můžeme jen spekulovat; důležité je, že Hideo je zpět!

E3 trailer

Redaktor (solid__snake)

Datum: 14.06.2016


Hideo Kojima - portrét génia

Japonsko bývá již mnoho let považováno za velmoc herního průmyslu a konzolových technologií. Pravda, co se týče vývoje her a inovativnosti žánrů začíná Západ Japoncům úspěšně šlapat na paty a v některých aspektech jej i předhonil, ale stále platí, že tempo průmyslu zaměřenému na interaktivní zábavu udávají z větší míry stále ještě Japonci. Není proto divu, že právě v Japonsku můžeme nalézt největší koncentraci talentu a kreativity na km?.

Mezi všemi jmény vyčnívá postava značně odlišná od zbytku, a to nejen svou produkcí, ale i složitou a těžko uchopitelnou personalitou. Jméno Hideo Kojima na nás v pravidelných intervalech útočí ze všech stran již od roku 1987 a s přibývajícími léty posiluje, neboť není možné přehlédnout narůstající křivku kvality jeho děl a mediální šílenství, jež vyvolává, je nesrovnatelné s tím, co většina jeho kolegů zažívá během svých běžných pracovních dní. V následujícím článku se budeme snažit proniknout až na dřeň detailů a střípek po střípku sestavit mozaiku nevšedního talentu a lidského příběhu, který nepřestává již tak dlouho udivovat.

Autor článku: Leon

Pozn.: Pokud právě prožíváte deja vu, pak ano, článek se již na webu kdysi objevil jako novinka. Z důvodů jeho zachování a lepší kategorizace ho vkládám mezi ostatní články.

Redaktor (solid__snake)

Datum: 22.02.2016


Shadow Moses získava významnú posilu

467.jpgVčera sme sa dozvedeli veľmi potešujúcu správu. K tímu, ktorý pracuje na Shadow Moses sa pripojila hudobná skladateľka a producentka Rika Muranaka. Nič vám toto meno nevraví ? Je to dlhoročná autorka piesní k Metal Gear série. Napísala skladby ako Snake Eater, The best is yet to come a Can't Say Goodbye to Yesterday. Tešíme sa čo nám v pripravovanom remaku ukáže.

Redaktor (kuki164)

Datum: 21.01.2016


Fanúšik pripravuje remake Metal Gear Solid

466.jpgPre všetkých fanúšikov Metal Gear Solid je tu skvelá správa. Fanúšik Airam Hernandez, ktorý je veľký obdivovateľ série pripravuje remake MGS1, hra ponesie názov Shadow Moses. Hra je postavená na technológii Unreal Engine 4 a vyzerá v skutku nádherne a nemusí sa hanbiť ani pri porovnaní so súčasnou AAA tvorbou. Dobrou správou je, že hra bude obsahovať plnohodnotný dabing (krátka ukážka). Musíme len dúfať aby Konami tento projekt kvôli právam nezrušilo. Obrázky si môžete pozrieť ďalej v novinke. A to najlepšie na záver, za 2 dni nás čaká prvý trailer. Tak sledujte pozorne náš web aby vám nič neuniklo.

Update: Zmíněný trailer můžete sledovat zde Čti dál

Redaktor (kuki164)

Datum: 15.01.2016


[1] 2 3 4 5 6 7 8  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23894 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout