Metal Gear Hideout

 20.1.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Ground Zeroes - nové info

Datum: 06.09.2013
Kategorie: MGS: Ground Zeroes [ seznam kategorií ]

Redaktor (solid__snake)

422.jpg Vybraní herní redaktoři, mezi nimiž byli i ti z Game Trailers, včera měli možnost shlédnout první, kompletně hratelnou pasáž z chystaného Metal Gearu. Jednalo se o stejné "demo", které ukázali při oznámení Ground Zeroes s tím rozdílem, že hratelná pasáž byla mnohem delší. V jejich videu na GT.com, sice moc nových informací nepadlo, přesto něco za zmínku stojí (pokračování uvnitř novinky).

Hra běžela opět na HW s podobnými specifikacemi jako PS3 a 360, a to na 30 fps, next gen verze bude prezentována na TGS a poběží v 60 fps.
Dále bylo prozrazeno několik novinek o samotné hře. Snake už nebude mít život na obrazovce, namísto toho se mu bude automaticky doplňovat, nejspíš ve stylu FPS her. Ve chvíli, kdy vás spatří nepřítel, čas se na chvíli zpomalí, přičemž hráč tím dostává možnost se nepřítele rychle zbavit a poplach tak odvrátit. Hra se celkově zdála zjednodušená (což se odráží jak v obtížnosti, tak i v intuitivnějším ovládání).
Budeme moci vyslýchat vojáky, využívat dalekohled ke zvýhodnění své situace při misi (např. tím, že si nepřátele pernamentně označí, aby nezmizeli z dohledu). Radar nahradila holografická mapa, která byla k vidění na začátku prvního GZ traileru, stejně jako u dalekohledu, i tady si na mapě můžete označit svou destinaci, která se přenese přímo do hry, takže víte jakým směrem se chcete vydat.

Pokud vás to zajímá blíže, video najdete zde.

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 24261 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout