Metal Gear Hideout

 20.1.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Následky poruchy serveru

Datum: 13.12.2009
Kategorie: Hideout [ seznam kategorií ]

Administrátor (snakeeater)

120.jpg Takže situace je taková. Provozotelé hostingu Neomezeny-hosting.cz byli natolik neschopní při spravování serverů, že se jim podařilo vymazat veškerá data, společně se všemi jejich zálohami. Z toho důvodu je aktuální databáze navždy ztracena, stejně tak jako spousta obrázků k článkům a novinkám a co je asi nejhorší, přišli jsme o úplně celý Metal Gear Store, kde se nacházelo kolem 30GB Metal Gear dat, mezi kterými byly i soubory, které se shání opravdu velice těžko. Chyba nastala také na mé straně, když jsem se spoléhal na zálohování poskytované hostingem a nebral jsem ohled na rady nejmenovaného člověka, který byl svědkem, jak provozovatelé serverů na těchto počítačích svačí apod. Na základě všech nepříjemností, které jsem s hostingem zažil bych vám tedy důrazně doporučil vyhýbat se hostingu Neomezeny-hosting.cz, stejně tak jako dvojici Lukáši a Martinu Fendrychovi, kteří se o hosting starali.

A jak to tedy bude s Hideoutem do budoucna? Nějaký ten čas bude spuštěna tato provizorní verze, kde, předpokládám, většina věcí nebude fungovat. Vše se bude postupně opravovat a ve výsledku se snad dočkáme plně funkčního webu. Naštěstí alespoň plně funguje fórum a databáze je zde skoro aktuální.
Při této „příležitosti“ se pokusím trochu vylepšit redakční systém a celkově web zkvalitnit. Jelikož jsme ale přišli opravdu o hodně, prosím všechny schopné fanoušky, aby přidali ruku k dílu a společně s námi začali pracovat na nových sekcích webu, abychom alespoň nějak onu bolestnou ztrátu vykompenzovali. Ztratili jsme hodně, ale nehodláme to vzdát a budeme bojovat do posledního dechu.

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 24261 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout