Metal Gear Hideout

 20.1.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

MEGA AKTUALIZACE WEBU!

Datum: 31.12.2007
Kategorie: Hideout [ seznam kategorií ]

Administrátor (snakeeater)

Prott vám k novému roku nadělil tech-teaser Alternate Gearu a ani já vás neoželím. Jak jsem slíbil, tak se taky stalo - je tu mega aktualizace webu. Novinky dostaly nyní vlastní sekci, takže si můžete projíždět starší novinky i podle kategorií. To navíc znamená, že když kliknete například na obrázek kategorie této novinky, vypíší se vám všechny novinky z kategorie Hideout. Dále jsme zavedli nové sekce Historie webu, Spolupráce, kde najdete všechny informace o možné spolupráci společně s informacemi o výměně bannerů a také Staré ankety, kde si můžete prohlédnout výsledky hlasování ve starších anketách.

V sekci Portable Ops nyní najdete nové výroky, ale i sekce vybavení, zbraně, povolání a speciální postavy - zde najdete popis speciálních postav včetně návodu, jak je získat. A nakonec, do sekce Metal Gear 2 konečně přibyl návod. Na přání návštěvníků se nyní v topbaru webu budou např. v sekci MGS3 vypisovat pouze loga s tématikou MGS3. A jako bonus na konec vám přinášíme text písně Calling to the Night. Enjoy!

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 24261 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout