Metal Gear Hideout

 2.12.2021

Informace

  • Premiéra: 20.9.2007 na PSP
  • Výrobce: Kojima Productions
  • Vydavatel: Konami
  • Typ hry: Online Action
  • Jazykové mutace: JP, EN
  • Oficiální web: klikni zde

MGS: Portable Ops Plus

Data vydání

  • Japonsko(PSP) - 20.9.2007
  • Amerika(PSP) - 13.11.2007
  • Evropa(PSP) - 28.3.2008

Hlášky

  • Big Boss: The war at San Hieronymo Peninsula is over. But our war has just begun...
215.png

Jakákoli vaše Metal Gear tvorba se může objevit na Metal Gear Store. Stačí napsat na admin@metalgearsolid.cz

Herní módy

Základní dělení

VR Mode (VR)

Oddychová hra, při které záleží jen na Vás, jak vážně ji budete brát.


Real Combat (RC)

Zde stojíte před skutečným bojem, při kterém jde doslova o život. Při ztrátě vojáka je konec. Už se Vám nevrátí. Proto pozor na značku RC a pokud jste začátečník, tak se jim opatrně vyhýbejte. Jedinou výhodou oproti VR módu je ten, že zde můžete své vojáky zlepšovat.Další dělení

Deathmatch (DM)

Hráč hraje sám za sebe proti všem ostatním. Vítězí ten, kdo má po skončení času nejvyšší skóre.


Team Deathmatch (TDM)

Proti sobě stojí dva týmy, červení a modří. Vítězným týmem se stává ten, který jako první dosáhne určitého počtu zabití, nebo tým s vyšším skórem po skončení času.


Cyber Survival + (CS+)

Pro hráče, kteří rádi taktizují, je tu i možnost hraní bez aktivní účasti. Vyberte svou nejlepší jednotku a pošlete ji do boje. Počkejte zhruba den a pak si vyslechněte zprávu z boje. Pokud jste vyhráli, můžete získat nové vojáky. V opačném případě o Vaši jednotku přijdete.


Cyber Survival (CS)

Jde o stejnou věc, jako je Cyber Survival +, pouze s tím rozdílem, že můžete použít pouze postavy z původního MGS: PO. Další rozdíl je pak v tom, že odměnou se Vám mohou stát i náboje či nové zbraně.


Chat Room (CR)

Místnost, kde nejde vůbec o nic. Tyto místnosti jsou vynikající pro smluvení nějaké pózy pro fotku. Nemusíte se zde obávat, že když Vás někdo zabije, ztratíte na skóre. Skóre zde totiž neplatí.


Capture Mission + (CM+)

Mód, při kterém musíte co nejrychleji získat kerotana, dopravit ho na vyznačená místa (Advance Pointy), kterých je na mapě dostatek, a udržet se tam nejméně 30 sekund.


Team Capture Mission (TCM)

Podobně jako u CM+, i tady musíte získat kerotana a držet ho 30 sekund na místě. Tentokrát však na své straně máte navíc spojence a místo, kam musíte kerotana dopravit, je pouze jedno pro každou ze stran.


Shooting Range (SR)

Zde máte za úkol sestřelit co nejvíce terčů nacházejících se všude po úrovni. Do terčů střílejte tak dlouho, dokud se kruh okolo hvězdy neztratí a hvězda se nezmění ve štítek. Od této chvíle Vám nemůže tento terčík nepřítel sestřelit. Po určité době se objevuje speciální terč, který po sestřelení uvolní sestřelené štítky nepřítelem a Vy je pak můžete získat na svou stranu. Pokud zemřete, štítky Vámi sestřelené budou opět uvloněny. V tomto módu máte na výběr pouze týmové hraní.


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23894 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout