Metal Gear Hideout

 20.1.2022

09.10.2015 | Kategorie: MGSV

Videorecenze MGSV: The Phantom Pain

461.jpgMGSV: The Phantom Pain byl jednou z nejočekávanějších her tohoto roku a okamžitě po vydání si získal oblibu u hráčů, ve velké míře i u těch, kteří se s Metal Gear sérií setkali poprvé. Hra byla promována jako chybějící část, která měla zodpovědět většinu otázek a uzavřít tak celou Metal Gear ságu. Dosahuje MGSV kvalit svých předchůdců? Dostál Hideo Kojima svých slov a naservíroval nám nejlepší díl série? Dozvíte se v naší videorecenzi, kterou naleznete uvnitř článku.
Čti dál

Administrátor (snakeeater)Hledáme kodéry, redaktory a překladatele to týmu. V případě zájmu se ozvěte na admin@metalgearsolid.cz

Novinky

Novinky

« | |... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27  ... | | »

Archiv novinek


11.01.2013

Kategorie

Gray Fox a další bonusové obleky na videu

372.jpgV Konami dnes na svůj YT kanál nahráli nové video, ukazující bonusové obleky, které půjdou ve hře získat, či se objeví jako DLC. Kromě všemi očekávaného Gray Foxe, se se můžete těšit například na Raidena ve svém outfitu z MGS4.

Gray Fox trailer

Redaktor (solid__snake)


10.01.2013

Kategorie

Nové artworky + první kvalitní screen Gray Foxe

371.jpgNový blog je sice k dispozici zatím pouze v japonštině, nicméně to nám nebrání v tom, abychom si prohlédly nově odhalené artworky od Zhaa, který měl na starost design některých postav. Podrobně si tedy můžete prohlédnout vývoj dálšího z boosů a nějaké ty návrhy, které se do finální verze hry nedostaly. Dnes to je to ta něžnější část bossovského komanda - Mistral.
PG také konečně vypustilo kvalitní screenshot tolik očekávaného skinu Gray Foxe, který si můžete prohlédnout zde.

Zdroj: Metal Gear Solid TVRedaktor (solid__snake)


27.12.2012

Kategorie

PlatinumGames blog č.3 - Kenichirou Yoshimura

370.jpgV nejnovějším PG blogu se Kenichirou Yoshimura rozpovídal o svých příspěvcích celému projektu, především pak jeho prvnímu výtvoru - Samovi, který ve hře hraje roli Raidenova rivala. Prohlédnout si můžete jeho prvotní koncepty a další artworky, které odhalují detaily, kterých jste si možná ani nevšimli. Jelikož jsem tady ještě o PG blogu nepsal, přidávám i odkazy i na předchozí příspěvky.


1. Atsushi Inaba
2. Kenji Saito
3. Kenichirou Yoshimura


Redaktor (solid__snake)


27.12.2012

Kategorie

Oblek Gray Foxe na prvním screenu

369.jpgUž je tomu nějaký pátek, co tvůrci oznámili Gray Foxův exoskeleton jako jeden z bonusových obleků do MGR. První screenshot se ale objevil až dnes, prohlédnout si jej můžete zde. Narozdíl od americké a japonské verze hry, v Evropě by měl být součástí už od začátku a ne jako předobjednávkové DLC, doufejme, že toto tvrzení stále platí.

Redaktor (solid__snake)


17.12.2012

Kategorie

MGR - odhalen nový boxart + další novinky

368.pngKonami včera odhalilo nový boxart, který se objeví na krabičkách v Americe a Evropě. Ten původní zůstane pouze Japonsku.
Objevilo se i nové preview v japonském herním magazínu - Famitsu - které odhalilo pár nových zbraní a definitivně potvdil Sunny jako jednu z postav, která se ve hře objeví. Scany si můžete prohlédnout níže, bohužel v ne tak dobré kvalitě, aby se z toho dalo něco kloudného vyčíst. Jedna z nových zbraní se jeví jako nějaká tyč, ta druhá vypadá na obouruční meč, který produkuje oranžové energetické pole kolem nepřátel. No... obrázek si udělejte raději sami.

Nový boxart
Famitsu scany

Redaktor (solid__snake)


Novinky

« | |... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27  ... | | »

Archiv novinek


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 24261 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout