Metal Gear Hideout

 2.12.2021

09.10.2015 | Kategorie: MGSV

Videorecenze MGSV: The Phantom Pain

461.jpgMGSV: The Phantom Pain byl jednou z nejočekávanějších her tohoto roku a okamžitě po vydání si získal oblibu u hráčů, ve velké míře i u těch, kteří se s Metal Gear sérií setkali poprvé. Hra byla promována jako chybějící část, která měla zodpovědět většinu otázek a uzavřít tak celou Metal Gear ságu. Dosahuje MGSV kvalit svých předchůdců? Dostál Hideo Kojima svých slov a naservíroval nám nejlepší díl série? Dozvíte se v naší videorecenzi, kterou naleznete uvnitř článku.
Čti dál

Administrátor (snakeeater)Hledáme kodéry, redaktory a překladatele to týmu. V případě zájmu se ozvěte na admin@metalgearsolid.cz

Novinky

Novinky

« | |... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20  ... | | »

Archiv novinek


27.03.2013

Kategorie

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

410.jpgJak Kojima slíbil, tak se taky stalo a na GDC se ukázal s novým trailerem na Ground Zeroes. Podle očekávání Phantom Pain i Ground Zeroes byla jedna a tatáž hra. Teď už s jednotným názvem - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, s tím že by měl vyjít na PS3 a Xbox 360. Trailer byl naprosto úžasný a vše nasvědčuje tomu, že se nový díl bude odehrávat 9 let po událostech v Peace Walkeru, což by mělo být někdy kolem roku 1983. V traileru se objevili i nějací staří známí, ale jen nerad bych vám kazil překvapení. Následovala i gameplay ukázka ze stejné pasáže, kterou jsme viděli v prvním Phantom Pain traileru, tedy útěk z nemocnice. Jakmile budou videa k dispozici, očekávejte je na našich stránkách.

EDIT: Trailer
Gameplay

Redaktor (solid__snake)


20.03.2013

Kategorie

Přesun na nový hosting

409.pngPoslední dobou jste nám na našem fóru a Facebooku popisovali problémy s výpadky webových stránek. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli web přesunout k jinému poskytovateli. Pokud čtete tuto novinku, web již byl úspěšně přesunutý. Je možné, že na fóru budou chybět některé nejnovější příspěvky, pokud taková situace nastane, předem se omlouváme.

Administrátor (snakeeater)


08.03.2013

Kategorie

MGR - DLC trailer

408.jpgJak už jsem před nedávnem psal, první z chystaných DLC balíčků je sada třiceti VR misí, mezi které patří například pěstní souboje, či ovládání oblíbeného Dwarf Gekka, kterého jsme si mohli vyzkoušet už v příběhové kampani, bohužel jen na krátkou chvíli. Dalších velkým lákadlem je meč s "duší" Snaka, který tak bude Raidenovi radit v průběhu hry, dávat mu různé tipy a reagovat na jeho akce. David Hayter zatím nebyl nijak potvrzen, takže nezbývá než doufat, že meč s jeho hlasem se objeví i u nás. Datum vydání je stanoveno na začátek příštího týdne pro Ameriku a Japonsko, ti mají dokonce možnost získat DLC do konce března zadarmo. Jak to bude v Evropě, si samozřejmě budeme muset opět počkat, i když první zprávy hovořily o ceně kolem ?1.99, což je v přepočtu nějakých 60 Kč.

DLC trailer

Redaktor (solid__snake)


23.02.2013

Kategorie

Kojima by rád viděl Rising 2

407.pngRising není venku ještě ani týden a Kojima v interview prozradil, že by se druhému dílu rozhodně nebránil. Spolupráce s Platinum Games ho natolik nadchla, že případné pokračování by nechal na starost opět jim. Když se k nim Rising dostal, byl prakticky nehratelný, PG z tohoto nefunkčního, i když zajímavého, konceptu dokázalo vytvořit výbornou hru a to ještě v domluveném termínu. Jako jedinou chybku vidí jejich ještě ne úplně dokonale zvládnutou technickou stránku, a podotkl, že by rád viděl Rising 2 na Fox enginu nebo nějakém novém PG enginu. Zdá se tak, že pokud nebudou prodeje prvního dílu úplně tragické (což asi nebudou), Raiden se ukáže i na konzolích příští generace.

Zdroj: Spong
thx 2 Zahi

Redaktor (solid__snake)


22.02.2013

Kategorie

MGR - nové informace o DLC

406.jpgPřed nějakým časem Konami oznámilo DLC, které do hry přidá nové postavy a VR mise. DLC budou rozděleny do několika balíčků, přičemž v tom prvním bude kromě asi 30-ti VR misí nová zbraň - Soul Snake Wodden Sword, dřevěný meč, který při každém seknutí vyplivne nějakou Snakovu hlášku. Druhý a třetí balíček přinese nové hratelné postavy, Sama a Blade Wolfa. O nich zatím není znám0 žádné bližší info, kromě dvou screenshotů, které si můžete prohlédnout v odkazu níže. První DLC by mělo vyjít na začátku dubna za $3 (přibližně 60 Kč).

Zdroj: Metal Gear Solid TV

Redaktor (solid__snake)


Novinky

« | |... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20  ... | | »

Archiv novinek


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23894 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout