Metal Gear Hideout

 2.12.2021

09.10.2015 | Kategorie: MGSV

Videorecenze MGSV: The Phantom Pain

461.jpgMGSV: The Phantom Pain byl jednou z nejočekávanějších her tohoto roku a okamžitě po vydání si získal oblibu u hráčů, ve velké míře i u těch, kteří se s Metal Gear sérií setkali poprvé. Hra byla promována jako chybějící část, která měla zodpovědět většinu otázek a uzavřít tak celou Metal Gear ságu. Dosahuje MGSV kvalit svých předchůdců? Dostál Hideo Kojima svých slov a naservíroval nám nejlepší díl série? Dozvíte se v naší videorecenzi, kterou naleznete uvnitř článku.
Čti dál

Administrátor (snakeeater)Hledáme kodéry, redaktory a překladatele to týmu. V případě zájmu se ozvěte na admin@metalgearsolid.cz

Novinky

Novinky

« | |... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19  ... | | »

Archiv novinek


06.06.2013

Kategorie

Kiefer Sutherland jako hlas Big Bosse

415.jpgNad tím, kdo bude namlouvat Snaka v novém MGS, se již delší dobu spekulovalo. Dnes jsme se konečně dočkali potvrzení v průběhu online Konami konference. Sám Kojima si do role vybral, všem určitě dobře známého, Kiefera Sutherlanda. Nic dalšího ohledně MGS na akci oznámeno nebylo, nezbývá než čekat na samotné E3.

KONAMI pre-E3 show (MGS začíná v čase 15:20)
EDIT: bližší informace v GTTV rozhovoru

Redaktor (solid__snake)


09.05.2013

Kategorie

MGR - Blade Wolf DLC trailer

414.jpgDLC, kde si budeme moci zahrát za Blade Wolfa, už dnes vyšlo v Japonsku. My si sice budeme muset počkat až do příštího týdne, ale čas si zatím můžete zkrátit prvním trailerem. Ten prozradil hodně o tom, kde se bude děj odehrávat, a jakým stylem se bude Wolf hrát. Potvrzeny jsou v něm i VR mise a nová postava, která bude sloužit jako jeden z bossů.

DLC trailer

Redaktor (solid__snake)


09.04.2013

Kategorie

MGR - Jetstream DLC trailer

413.jpgOčekáváné DLC do Risingu, kde je hlavním hrdinou fanoušky velmi oblíbený Samuel Rodriguez, známý jako Jetstream Sam, dnes vyšlo v Japonsku. Při této příležitosti Konami vydalo gameplay trailer, kde je konečně viděn v akci. Sam se od Raidena liší nejen svými komby, ale i celkovým stylem boje a navíc umí double jump, air dash a taunty, což by mělo potěšit všechny fanoušky klasických H&S jako třeba DMC. DLC by mělo nabídnout jednu misi, podle tvůrců něco kolem dvou hodin dlouhou, spoustu bossů a několik VR misí specielně pro Sama. V Evropě bychom se měli dočkat snad v příštím PSN Store updatu, který bývá většinou ve středu nebo ve čtvrtek. No a příští DLC, kde budeme hrát za Wolfa, by mělo vyjít na začátku května.
EDIT: DLC je už ke stažení i na českém storu za 270 Kč a má kolem 2,5 GB.

DLC trailer

Redaktor (solid__snake)


01.04.2013

Kategorie

Hayter je zpět!

412.jpgUrčitě jste zaregistrovali, že v příštím díle měl nahradit Davida Haytera někdo nový v roli Bog Bosse. Poté, co tuto skutečnost Kojima v jednom z interview opravdu potvrdil, se mezi fanoušky po celém světě strhla obrovská diskuze a proti tomuto oznámení vznikly desítky petic, podpořené tisícovkami podpisů. Kojima včera zareagoval s novým oznámením. Uznal, že vzhledem k jeho popularitě to bylo nejspíš chybné rozhodnutí a osobně Haytera kontaktoval, aby s ním projednal další okolnosti. Fanoušci konečně můžou jásat, protože Hideo na svém twitteru dnes zveřejnil, že Hayter nebude namlouvat jen Big Bosse a ostatní Snaky, ale úplně všechny postavy, které v novém díle objeví, včetně ženských charakterů! Vše je tedy opět jak má být, protože čím víc Haytera, tím víc to je MGS.

Zdroj: tn.cz

UPDATE: Aprííííl :P

Redaktor (solid__snake)


29.03.2013

Kategorie

MGSV: Rozhovor s Kojimou

411.jpgGeoff Keighley, z herního serveru GT.com, dostal možnost popovídat si s Kojimou o nově oznámeném MGSV. Rozhovor je velmi obsáhlý a zodpovězených byla spousta zajímavých otázek, proto to určitě stojí za shlédnutí. Kojima v něm například potvrdil, že David Hayter se jako hlas Big Bosse už opravdu nevrátí (kdo ho nahradil nechtěl prozradit) nebo že i když Ground Zeroes a The Phantom Pain dávají dohromady MGSV, jde o dva rozdílné produkty. Jak je Konami bude distributovat ještě není zcela jasné, je ale docela možné, že si obě hry budeme muset koupit zvlášť.

Rozhovor na GT.com

Redaktor (solid__snake)


Novinky

« | |... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19  ... | | »

Archiv novinek


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23894 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout