Metal Gear Hideout

 15.7.2020


Informace

  • Počet článků: 42
  • Celkem přečtení: 95348

Události, reportáže, teorie, zajímavosti - to vše najdete v sekci Články. Máte-li zájem podílet se na psaní článků, pošlete nám e-mail, prosím.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Gray Fox

Počet přečtení: 2023
Kategorie: Outer Heaven [ seznam kategorií ]

Web (OUTER HEAVEN)

Dnes vám přináším první ze série článků o postavách a hercích filmu. V každém článku vždy najdete postavu z filmu, informace o ní a následně také krátké informace o herci, který tuto postavu bude hrát. V tomto článku se budeme věnovat Gray Foxovi...

Narodil se jako Frank Jäeger. Jeho otec byl Němec-Američan a jeho matka Vietnamka, oba zemřeli během války ve Vietnamu, když byl Frank ještě dítě. Díky svému původu byl zajat a dostal se tak do pracovního tábora, kde byl nucen vyrábět zbraně pro vietnamské vojáky. Krátce po jeho zajetí ho však vysvobodil Big Boss a ujal se ho jako nevlastního syna a chráněnce.

Když Frank dospěl, přidal se k armádě a byl členem jednotek Renamo během občanské války v Mozambiku na konci sedmdesátých let. Během jedné mise byl ale zajat jednotkami Frelimo, během mučení přišel o obě uši a o nos (vše mu ale bylo později přišito). O pár dní později byl opět zachráněn svým pěstounem, Big Bossem. Touto dobou Frank adoptoval v Rhodézii (dnešní Zimbabwe) osiřelou dívku Naomi a staral se o ni jako starší bratr. Naomi se ujal zejména kvůli pocitu viny, který cítil proto, že během války zabil její rodiče. To ale mladá dívka nevěděla.

Během zimních olympijských her v Calgary (1988), když žil pod jménem "Frank Hunter" (Hunter je americká obdoba německého Jaeger, jeho nevlastní sestra ho bude pouzději také používat - Naomi Hunter) se zamiloval do české (!) krasobruslařky Natashi Marcovové (v NES verzi hry MG Gustava Heffnerová) - typické české jméno. Jejich vztah ale skončil neš?astně. Americká a česká vláda zamítla její emigraci do USA a navíc byla zbavena možnosti soutěžit. Díky tomuto incidentu Frank získal odpor k politikům, autoritám a ke svým nadřízeným.

V devadesátých letech se stal příslušníkem Big Bossovi speciální jednotky "FOXHOUND" a díky svým výjmečným schopnostem byl jediný, kdo dosáhl nejvyššího kódového označení, které mohli členové jednotky obdržet - "Fox". Od té doby je tedy znám jako Gray Fox.

V roce 1995 byl vyslán na misi, která nesla název "Operation: Intrude N312". Foxovým úkolem bylo získat informace o nukleárních zbraních vyvýjených na základně Outer Heaven v Africe. O pár dní po začátku mise byl ale zajat a poslední zpráva, kterou zaslal na velitelství, zněla "Metal Gear". Na jeho místo nastupuje mladý a nezkušený agent FOXHOUNDU, Solid Snake. Mise s názvem "Operation: Intrude N313" začíná.

Zbytek dostupných informací o gray Foxovi samozřejmě nebudu prozrazovat (i když už stejně většina fanoušků ví, jak skončí), protože se týkají děje filmu. Budete si tedy muset počkat na něj a případně na jeho pokračování. Na závěr dodám, že ve filmu bude Graye Foxe hrát Lukáš Maryško (Ghoststalker), tedy já.


Herec:

Jméno: Lukáš Maryško
Věk: 17 let
Vzdělaní: studuje na soukromém gymnáziu "Pod Vyšehradem" s.r.o.
Záliby: Tenis, grafika, fotografování, filmy
V EFF od: Začátku, spouzakladatel.
Funkce v EFF: Scénárita, herec, grafik, music supervisor, prudič, občasný kameraman a režisér
Funkce ve filmu: Herec, režisér, scénárista, 3D grafik, producent, pomocný kameraman
Řekl o své roli: "Moc se na ní těším. Gray Fox je má oblíbená postava a jsem rád, že ji mohu hrát, i když je ve filmu pouze krátce."

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 19943 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout