Metal Gear Hideout

 9.12.2019


Informace

  • Počet článků: 42
  • Celkem přečtení: 92182

Události, reportáže, teorie, zajímavosti - to vše najdete v sekci Články. Máte-li zájem podílet se na psaní článků, pošlete nám e-mail, prosím.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Překlad intra MG Sagy Vol.2

Počet přečtení: 1984
Kategorie: Češtiny [ seznam kategorií ]

Administrátor (snakeeater)

mgsitrans.png V tomto článku najdete překlad intra z Metal Gear Sagy Vol.2. Překlad není úplně přesný, protože se překládalo z japonštiny do angličtiny a z angličtiny do češtiny. Každopádně tento překlad přináši vskutku ŠOKUJÍCÍ odhalení. Více v článku.

"Potkal jsem ho v jednom z měst Středního Východu. Kdysi to bylo bohaté město, dnes v něm zuří válka. Jde o nesmyslný konflikt mezi PMC žoldáky a místními vojáky. Válka se stala zbožím na trhu, který je vlastněn největšími podnikateli. Uprostřed toho všeho byl muž, který bojoval sám za sebe. Starý veterán. Solid Snake. Dříve známý jako hrdina, který zachránil svět, dnes jako kriminálník, který ho přivedl do ruin. Přestože je znavený bitvou, vrátil se do boje. Jeho cílem je ukončení jeho prokletého pokrevního rodu. To je pro něj vykoupením. Solid Snake, zestárlý voják. Jaká tajemství skrývá jeho krev?"

Takže Snake je v MGS4 považován za zločince, který uvedl svět do ruin? Nepřipomíná vám to něco? Jestli ne, dovolte, abych vám osvěžil paměť.
Proroctví Elisy a Ursuly z MGS: Portable Ops určené Big Bossovi:
"Budoucnosti, které jsme vyděly byly jedny a tytéž.
Snaku...zničíš Metal Gear...a vytvoříš nový Metal Gear, který zaujme jeho místo.
Tvé děti...Les Enfants Terrible…
Snaku...
Tvůj syn udělá ze světa ruiny...
Tvůj syn...zachrání...svět
."

Již od počátku si všichni mysleli, že to Liquid Snake přivede svět do ruin a Solid Snake ho zachrání. Ale co když to je opravdu naopak? Z překladu tohoto traileru vyplývá, že je Snake považován za zločince, který udělal ze světa trosyk. Možná to je falešné obvinění, kdoví, ale vyslechněte si tuto teorii. Co když Snake svým bojem proti Patriotům uvedl svět do takové nerovnováhy, že se z něj staly trosky? Na konci MGS2 říká Raidenovi umělá inteligence, že bez Patriotů by nemohla komunita lidí fungovat. Je tedy možné, že Solid by udělal ze světa trosky a Liquid svět zachránil? Podivné? Nemožné? Ve světě Metal Gearu není nic nemožné!

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 18226 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout