Metal Gear Hideout

 9.12.2019


Informace

  • Počet článků: 42
  • Celkem přečtení: 92181

Události, reportáže, teorie, zajímavosti - to vše najdete v sekci Články. Máte-li zájem podílet se na psaní článků, pošlete nám e-mail, prosím.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Metal Gear na Festivalu Fantazie

Počet přečtení: 2018
Kategorie: Události [ seznam kategorií ]

Administrátor (snakeeater)

festivalfantazie.png Festival Fantazie je velké setkání fanoušků různých seriálů, filmů, her apod. Letos na festival poprvé proniknul i kult Metal Gear a tento web bude mít tu čest pořádat dvě velké přednášky na toto téma. Takže 3.7.2007 na vás v Chotěboři čeká spousta informací o vesmíru Metal Gear, promítání trailerů, hraní her a hlavně spousta zábavy!!! Více se dočtete v článku.

Plakáty:





Základní informace:


Datum: 3.7.2007
Místo: Chotěboř (link)
Cena: link

Program:


(kompletní program festivalu najdete zde)

PRVNÍ PŘEDNÁŠKA - PŘÍBĚH METAL GEAR SÁGY
1. Metal Gear Solid
2. Metal Gear Solid 2
3. Metal Gear Solid 3
4. Metal Gear Solid: Portable Ops
5. Metal Gear Solid 4 - promítání traileru

DRUHÁ PŘEDNÁŠKA
1. Historie
2. Gameplay
3. Tvůrci
4. Tvorba fanoušků
5. Humor v Metal Gearu

Na Festivalu Fantazie se pořádá spousta různých akcí a přednášek, ale my se zaměříme na přednášky o Metal Gearu, které spadají pod Spycon. Metal Gear Hideout je oficiálním a jediným pořadatelem těchto přednášek, které budou pro fanoušky MGS stejně tak jako pro naprosté neznalce tohoto kultu. Náš program bude rozdělen do 2 dvouhodinových přednášek, ve kterých si zrekapitulujeme příběh všech důležitých titulů Metal Gear série(včetně Portable Ops a starších Metal Gear her). Dále si představíme nejdůležitější a nejzajímavější postavy, dokonce se dočkáte i různých zajímavostí, o kterých jste pravděpodobně nevěděli. Mimo sáhodlouhé kritiky světa Metal Gear budete svědky živého přenosu hraní her včetně Metal Gear Online a na konci přednášky si budete moci vyzkoušet ty nejlepší tituly sami.
Samotná přednáška bude průběžně prokládána audiovizuálními prezentacemi, které se budou promítat projektorem na plátno. Mimo trailery v těch nejlepších kvalitách se dočkáte i komentářů samotného Kojimy.
Speciální prostor bude mít na přednáškách tvorba fanoušků. Největší zastoupení bude mít náš filmový projekt Metal Gear: Outer Heaven, ale určitě se zmíníme o dalších zajímavých projektech jako je další Metal Gear fanfilm, tentokrát z italské produkce, s názvem MGS: Philantropy a padne slovo i o amatérské Metal Gear hře zvané Alternate Gear.
Zanedlouho se v tomto článku objeví oficiální osnova našeho programu.

Všechny na naše přednášky srdečně zveme! Těší se na vás pořadatelé festivalu fantazie a hlavně celá redakce webu Metal Gear Hideout!

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 18226 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku




Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout