Metal Gear Hideout

 9.12.2019


Informace

  • Počet článků: 42
  • Celkem přečtení: 92189

Události, reportáže, teorie, zajímavosti - to vše najdete v sekci Články. Máte-li zájem podílet se na psaní článků, pošlete nám e-mail, prosím.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

GC 2006

Počet přečtení: 1989
Kategorie: Události [ seznam kategorií ]

Redaktor (Libis)

Dnešním dnem končí v německém Lipsku (Leipzig) největší evropská herní výstava Games Convention 2006 (dále GC 2006). Před výstavou nám vystavovatelé slibovali hory doly. Na to, jak tomu bylo ve skutečnosti, se podíváme blíže.

Dnešním dnem končí v německém Lipsku (Leipzig) největší evropská herní výstava Games Convention 2006 (dále GC 2006). Před výstavou nám vystavovatelé slibovali hory doly. Na to, jak tomu bylo ve skutečnosti, se podíváme blíže.


MGS4

Herní veletrh, zvláště pro fandy MGS, byl velkým zklamáním. Slibovaný MGS4 trailer se sice představil, ale s jeho délkou a obsahem nemohl být nikdo spokojený. Reputaci si ale ovšem trochu napravil trailer MPO. A co na to samotný Mr. Kojima a Kojima Productions? Nic, Kojima sám sebe i společnost nechal doma. Není se čemu ale divit. Za měsíc začíná další výstava Tokio Games Show (TGS), a tak se chce na domácí půdě představit v tom nejlepším světle. Věřím tedy, že opravdový MGS 4 trailer, na který všichni čekáme, přijde právě tam.MGS3: Subsistence

Na GC 2006 byl alespoň k vyzkoušení online mod MGS3: Subsistence. Datum vydaní v Evropě se potvrdilo na říjen letošního roku se třemi DVD. Bohužel bližší infomace nebyly poskytnuty, takže se pořád nedozvíme, jak je to s mnoho diskutovanou MG SAGou Vol.2.
MGS PO

Asi nejvíce informací bylo o tomto dílu na PSP.
Portable Ops bude obsahovat Single Player, stejně jako multiplayer, který bude hratelný po síti. Každá postava bude mít atributy, které se odrazí na současném hodnocení této postavy. Toto hodnocení bude určovat, v čem bude postava dobrá a co jí naopak nepůjde. Do svého týmu můžete také nabrat NPCs(non-player characters) z MGS3, to ale záleží, kde se právě nacházíte. Vše záleží na vaší IP adrese a aktuálním místě, pro které budou dané postavy specifické. Všechny vaše postavy můžete uskupit v 4-členný tým, se kterým můžete bojovat proti jiným týmům. Během bitvy se můžete také vzát za pomocí tzv. White Flag neboli bílé vlajky. Tak můžete začít bitvu znovu anebo se rozhodnete riskovat a bojovat do posledního dechu. Dobrá zpráva je, že se vrací všichni dabéři z MGS3, takže můžeme očekávat naprosto plnohodnotný Metal Gear titul.

Metal Gear Solid Movie

Těšili jste se na potvrzení filmů a herců v něm? Já taky, ale bohužel nic nového nebylo potvrzeno. Dál tedy musíme věřit v to, že společnost Universal je tou, která bude film točit (viz: odkaz)

Tento veletrh byl pro fandy MGS skoupý. Nicméně žádné hlavy dolů! Již 24.9.2006 začíná v Tokiu TGS a tam se Mr. Kojima zcela jistě předvede v tom nejlepším.


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 18226 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout