Metal Gear Hideout

 7.4.2020


Informace

  • Počet článků: 42
  • Celkem přečtení: 93876

Události, reportáže, teorie, zajímavosti - to vše najdete v sekci Články. Máte-li zájem podílet se na psaní článků, pošlete nám e-mail, prosím.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Johnny Sasaki

Počet přečtení: 2303
Kategorie: BIOs [ seznam kategorií ]

Redaktor (Libis)

Johnny Sasaki je komická postava z MGS série. Čtěte více...

Johnny Sasaki je komická postava z MGS série. Nejdříve se objevil v MGS 1, ale vrátil se v MGS 2 Sons of Liberty a v MGS 3 Snake Eater a také v MGA 1 a 2. Slouží jako komická postava a zbabělec. Dostal jméno po Hideki Sasaki, designér herních postav MGS série, který má zvyk, porozhazovat věci po stole, aby působil zaneprázdněným dojmem.

Během Shadow Moses incidentu byl Johnny jeden z Genome vojáků. Jeho úkol bylo hlídat Andersonovu celu. Když slyšel, jak Anderson( ve skutečnosti Decoy Octopus) umírá, otevřel Merylinu celu, která byla hned vedle, a byl sražen k zemi a omráčen. Meryl ho poté obrala o jeho uniformu.

Později strážil celu, ve které hlídal Solid Snakea, kterého Sniper Wolf chytila. Hráč mohl použít jedné ze dvou metod, jak utéct z vězení.Když šel Johnny na toaletu, Snake se schoval pod postel nebo použil kečupu jako falešnou krev. Jakmile se Johnny vrátil, vstoupil do cely a Snake ho omámil a utekl. Tím končí účast Johhnyho v MGS 1. Moc důstojná rozhodně není.

Podařilo se mu uniknot a připojit ke Gurlukovichovým žoldákům. Během Big Shell incidentu byl spatřen v koupelně v konfereční mistnosti v Shell 1 Core,komentující Gurlukovichovi žoldáky.
Později, když Emmu máte chránit pomocí PSG-1, a ona zajde za druhý sloup, použijte mikrofon a uslyšíte Johnnyho a Emmu. Kdo myslíte, že zvítězí? :-) Emma ho ukecá, aby ji pustil.

V MGA se Johnny vyskytuje jen jako karty z MGS 1 baličku.

Johnnyho dědeček se vyskytuje v MGS 3 Snake Eater. Je to voják GRU, který má hlídat Naked Snake v jeho cele, kam ho umístil Volgin. Pokud Johnnymu hodíte třikrát jídlo zpět, odemkne se vám video, kde si pokecáte o jeho rodině. Dozvíte se, že má rodinu v USA a že jeho syn se jmenuje také Johnny.

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 18787 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout