Metal Gear Hideout

 15.7.2020


Informace

  • Počet článků: 42
  • Celkem přečtení: 95346

Události, reportáže, teorie, zajímavosti - to vše najdete v sekci Články. Máte-li zájem podílet se na psaní článků, pošlete nám e-mail, prosím.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

David Hayter

Počet přečtení: 1989
Kategorie: Tvůrci [ seznam kategorií ]

Administrátor (snakeeater)

David Hayter je americký dabér, herec a scénarista. Proslavil se hlasem Solid Snakea v MGS sérii.

6. února 1969 se narodil dvěma kanadským rodičům David Bryan Hayter v Santa Monice, v Californii. Hayter pracoval jako herec na začátku 90.let, ale potom, co se objevil v sitcomu Major Dad jako postava s ruským přízvukem, začal pracovat jako dabér. To mu vyneslo roly kapitána Americy v popularním animovaném Spidermanovi z roku 1994. Též nahrával některé pohádky jako například Castle of Caglistro a pokračoval v herectví.

V roce 1998, se Hayter stal fanouškem Snakea, když mu propůjčil hlas ve slavné sérii Metal Gear Solid na Playstation 1. Hluboký,drsný hlas herního protagonisty je okamžitě rozpoznatelný. To ho vedlo k nadabování pozdějších pokračování Metal Gear série, Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty v roce 2001 a v roce 2004 postavou Naked Snakea ve hře Metal Gear Solid 3 Snake Eater.

Nadaboval i další hry. Např: Eternal Darknes: Sanity´s Requiem a jeho hlas jsme mohli slyšet i v televizních reklamách pro hry od EA Sports.

Pro některé projekty používal David přezdívku "Sean Barker". To bylo jméno postavy, kterou stvárnil ve filmu z roku 1994 Guyver:Dark Hero.

Hayter, talentovaný scénarista, spolupracoval na scénaři podle komixu X-Men a na jeho pokračování X2. Také spolupracoval na scénaři k The Scorpion King a produkoval nepoužité návrhy pro Hulk a The Chronicles of Riddick.

Nyní pracuje Hayter na spoustě projektech. Připravuje scénaře pro filmy podle komixů jako je Iron Man nebo Watchmen a Black Widow( který má i režírovat).

Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 19943 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout